Princezna NevěstaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:5 781

V tomto díle Upřímných trailerů se vrátíme ke staré pohádkové klasice Princezna Nevěsta.

Přepis titulků

U Screen Junkies je měsíc ocenění fanoušků, a abychom odměnili naše úžasné fandy, děláme Upřímné trailery, pro které jste hlasovali. Zde je vaše volba číslo čtyři. Pitomec přináší parodii na všechny sentimentální dobrodružné středověké romanťárny, která je zároveň nejlepší sentimentální dobrodružná středověká romanťárna vůbec: Princezna Nevěsta Ponořte se do filmu, který každé dítě zaručeně miluje, s názvem, který každý kluk zaručeně nenávidí, ve skutečném filmu o vymyšlené knize založené na skutečné knize o té stejné vymyšlené knize, na které je založený skutečný film.

Počkat, je to tak správně? Pojďte se podívat na příběh ohromné lásky, který odstartuje pubertu mladého hocha. Je to knížka o líbání? O 90 MINUT POZDĚJI... - To je znovu líbání, to nechceš slyšet.

- Zas tak moc mi to nevadí. Když vám nejdědečkovatější děda na světě čte příběh plný krásných hrdinů, elegantních tuláků a lstivých ničemů, kteří nejspíš nezní tak působivě, když jejich slova vychází z úst Petera Folkse. Westley a já jsme svázáni pouty lásky. Tohle je pravá láska. Myslíš, že se stává každý den? Zachumlejte se na příběh o pravé lásce mezi Westleym, čeledínem proměněným na piráta, a Buttercup, sirotou vlastnící farmu přeměněnou na princeznu.

Když osud intrikuje, aby je rozdělil, nic nezastaví pravou lásku v tom, aby je znovu svedla dohromady. Ať už je to únos... Můj Westley pro mě vždycky přijde. ...smrt... Smrt pravou lásku nezastaví. ...fakt, že on je trošku násilný... To bylo varování, Výsosti.

...fakt, že ona je trošku otravná... Čeledíne, vylešti sedlo mého koně. Ráno v něm chci vidět zářit svoji tvář. ...fakt, že on je optimista a ona pesimistka... Není to tak špatné. ...nebo fakt, že spolu pět let nemluvili a jejich vztah byl založen na tom, že pro ni pracoval, dokud to nezačlo být žhavé. Čeledíne, podej mi ten džbán. Jo, podle mě to vypadá jako pravá láska.

Ale je tu víc než jenom romance. Připravte se na spoustu akce, vážně hodně zdvořilé akce. To jsem udělal schválně. Nemusel jsem minout. Ty položíš svůj kámen, já svůj meč a pokusíme se zabít jako civilizovaní lidé? Žádné nebezpečí tu není tak velké, že při něm nemůžeš vést zdvořilou konverzaci. - Jsi úžasný. - Děkuji, těžce jsem na tom pracoval. Žádný nepřítel není tak ničemný, že si nemůžete hezky promluvit, když se vás pokouší zabít.

Lži jsou nám cizí. Hezky řečeno, pane. Máte vskutku oslňující intelekt. Proč by v tom měl být takový rozdíl? Hádám, že to je zajímavé? Ještě jednou se usaďte k tomuto akčně-romanticko-dramatickému dětskému filmu pro dospělé, který jste nejspíš nikdy neviděli v kině, ale na VHS jste to zkoukli tolikrát, že dokážete odříkat každou větu.

Ne jenom proto, že je to úžasné, ale proto, že každá postava zopakuje svoji hlášku asi stokrát. Jak si přeješ. Nepředstavitelné! Dobrý den. Jmenuji se Inigo Montoya. Zabil jste mi otce. Připravte se zemřít. Hrají: Zorro, Pirátův poklad, Dobrý den (Jmenuji se) Co (Jmenuij se) Kdo (Jmenuji se Tikki Tikki) Inigo Montoya, Poslouchat, Danny DeViTéměř, Malý zázrak, Na prstech napočítá do jedenácti, Hrozné scény, Kýčovitá hudba a jasní kaskadéři.

Ale stejně, koho to zajímá? Ten film je úžasný. Čas na dobrodružství Proč už nedělají parodické pohádky s romancí, akcí, vtipy a obřím chlapem? Aha, jasně. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"My name is Inigo Montoya. You killed my father. Prepare to die." Miluju ten film a je dobře, že je z něj kultovka se spoustou trapných memes, protože se s ním aspoň seznámí i mladší generace. :)

10