Skrytá hrozba 3DUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
47 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:4 319
Tentokrát se vrátíme na úplný začátek Upřímných trailerů, první díl první série o první epizodě Star Wars.

Přepis titulků

Nejúžasnější sága vůbec byla zničena tímto filmem. EPIZODA I SKRYTÁ HROZBA Z miliardového chřtánu George Lucase přichází možnost znovu prožít největší zklamání v historii filmu ve 3D. Všechny části, na které jste zapomněli, jako třeba byrokratické rozhovory… Předseda v této chvíli neuznává senátora z Obchodní federace. …rasismus… To my nemyslíme.

…divný robotický hlas Natalie Portman… Neschválím žádné jednání, které by nás zavedlo do války. …další rasismus… Nebyl jsem si tohoto selhání vědom. …a takováto trošku antisemitská věc… Jenom peníze! …ve 3D! Takže se připoutejte a připravte se na hodinu a půl toho, jak lidé stojí v půlkruhu, zasedání rad, jiná zasedání rad a sezení, jenom abychom se dostali k pěti minutám hustých věcí.

Hrají Oskar Schindler jako Ježíš, nepravý Yoda a Vy si pamatovat jeho. Já jmenovat Jar Jar Binks. Tento únor George Lucas už podruhé poskvrní vaše dětství, tentokrát ve třetí dimenzi. Star Wars: Epizoda I – Skrytá Hrozba 3D Protože George Lucas někde sr*t musí.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oskar Schindler jako Ježíš :-D

00

Odpovědět

Haha, přesně :D

10

Odpovědět

Mazna kdyby bylo nekde napsany, ze je to z 2012 tak by to nemelo takovy hodnoceni.

44

Odpovědět

Je pravda, že přesný rok v popisku videa uveden není, ale je tam napsáno, že jde o úplně první Upřímný trailer. Ale třeba to hodnocení jenom dokazuje, jak moc se Upřímné trailery za ty roky zlepšily :).

102