Smrtelné strojeUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:7 312

Další špatnost, která vzešla z trilogie Hobit! Tak si pojďme zanadávat společně s trailerovým hlasem.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od Petera Jacksona, vizionářského režiséra Pána prstenů, přichází film natáčený deset let, páč ho přehodil na týpka od efektů, aby mohl natočit Hobita. Super, další špatná věc, kterou můžeme na Hobita svést. Smrtelné stroje Vítejte na postapokalyptické Zemi, která vypadá docela v pohodě, přesto je lidstvo nuceno bojovat o omezené zdroje tak, že plýtvá spoustou zdrojů, aby žilo v obřích pohyblivých městech, která požírají menší pohyblivá města v hrůzné verzi hry Hladoví hrošíci.

S výjimkou lidí, co žijí v nebeských městech, v přívěsových parcích, nebo úplně normálních městech. Tak mě napadá, proč si někteří vyberou život v obřích pohyblivých městech, která požírají menší pohyblivá města v hrůzné verzi Hladových hrošíků. Tak to dopadá, když se zemská kůra roztříští na tisíce kusů.

Vážně? Když svět ohrožuje prastará zbraň, jedinou její překážkou jsou tito velice atraktivní lidé a tito velmi pohlední lidé a ještě tihle moc krásní lidé, jejichž jména si nezapamatujete, tedy kromě Hester, protože její nemrtvý kyborg táta ho nepřestane vřískat. Hester! Společně se vrhnou na profi zlouna Hugo Weavinga v závodě speciálních efektů...

moment, řekl jsem nemrtvý kyborg táta? - Dokonce namluvil intro! - Věk velkých predátorských měst... Tenhle film je tak směšný! Připravte se na úžasné designové kulisy, detailní koncepty, a zaplačte nad celou sérií těchto úžasných věcí nacpaných do jednoho filmu. Jste chudáci ze spodních vrstev. Jestli vás zemní klíčníci znovu dořežou, můžete se vrátit k čištění rašeliny.

- Co sakra jsou Jižňáci? - Sběrači. To jsou Ruh-Shan. Anti-Trakční Liga ze Shan Guo. Nic tomu nemůže čelit. Ani bojová kladiva Archanděla, ani houfnice Panserstadtu, dokonce ani zbraně Anti-Trakčních. Když prolétnou kolem všeho, co byste chtěli vidět a prozkoumat, aby se mohli opičit po Star Wars. - Už nám chybí jen odhalení tatíka. - Pohlédni do svého nitra, víš, že je to pravda. Matka ti to nikdy neřekla, ale ty jsi to věděla.

Že jsem nedržel pusu... Tak si oblečte svůj nejlepší kabát a přidejte nejtrapnější klobouk v ambiciózním projektu, který obsáhl každou dystopickou variantu Země, všechny steampunkové věci a co nejvíc sociálních komentářů. - Přijdeme o svá americká božstva! - Možná že zapomněli úplně číst a psát... Ale zapomněl vyprávět srozumitelný příběh s hrdiny, na kterých vám záleží. Takže jste na něj zapomněli jít do kina. Ach jo... Teď se nedovíme, jestli Shan Guonci a Anti-Trakčníci s obecnými Darwinisty můžou společně žít!

A co vlastně všechna ta slova znamenají! Hrají: Hermión v Nebezpečí Chceš vědět, odkud mám ty jizvy? Zářící Londýn, Oblačný kapitán a svět Tae Kwon Do. V předchozích dílech Walking Dad. Chodící Londýn. Padající lidé. Padající lidé. Padající lidé.

A tahle skutečná jména z filmu. Thaddeus Valentine, Bevis Pod, Herbert Melliphant. Prosím, pane! Beauregard Pennyroyal bylo jméno mého otce. Říkejte mi Nimrode. Proč jsou všichni v postapokalypse tak zatraceně pěkní?! Kde je můj bledý podzemní incestní střelec? Jaký to den!

Jaký krásný den!

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je tak, když se vcelku obsáhlá kniha s vcelku složitějším backstory snaží nahňácat do jednoho filmu... zkrátka na to dvouhodinová stopáž nestačí...
Vezmeme-li k porovnání první sérii Game of Thrones tak asi každej pochopí, a zmiňuji první sérii protože první sérii mají rádi skoro všichni (oproti zbytku, který už se od knižní série vzdaluje, nicméně si ještě troufám tvrdit, že do 4. série to stále byl neobyčejně skvělý seriál, až pak to šlo komplet do béčkového fantasy).
Takže máme hromadu postav, které mají málo času na představení, ještě méně na vytvoření vzájemných pout a už skoro vůbec žádný čas na vytvoření 'medailonku' o nich... ale hej, máme hromadu kvalitního SGI, pohyblivá města, letadlové vzducholodě a obří zeď... technicky vzato máme mechanickou mapu Sedmi království.

70

Odpovědět

Tie obrie megastopy po pasoch alebo pozostasky zo "screen age" si pamatam doteraz, bol to brutal. Skoda ale, ze sa na tvoreni filmu podielaju viaceri ludia ktori su kvalitativne a napadovo od seba dost vzdialeni

00

Odpovědět

Když vypnete kritickou/logickou stránku mozku, tak jsou to grafické hody.

51

Odpovědět

Jen poznámka: Sky captain je reference na retroscifi Sky Captain and the World of Tomorrow u nás jako Svět zítřka a mám pocit, že postava Sky captaina byla v čs. znění jako Král oblaků.

30

Odpovědět

Ve videu je parodován celý název filmu (místo Sky Captain and the World of Tomorrow je tam Sky Captain and the World of Tae Kwon Do). S tím českým překladem to moc nefunguje (překládáno celé pouze jako Svět zítřka), navíc to u nás nebylo nějak extra úspěšné a známé, proto se asi překladatelka rozhodla přeložit to více doslovně ;-)

20

Odpovědět

Asi zatím nejlepší video co jsem od něj viděl

22

Odpovědět

Koncept měl potenciál, ale bohužel ho nebyli schopni využít a tak to klasicky skončilo jako odpad.

132

Odpovědět

Peter Jackson vůbec nezná míru a je megaloman, kterého pokud někdo nedrží při zemi, tak točí neskutečné slátaniny. Skoro se zpětně divím, že Pán prstenů vyšel a jsem za to rád, protože hned King Kong byla mega hovadina a je to čím dál horší

306