Star Wars: Clone Wars (2003)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:29
Počet zobrazení:4 833
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na seriál s tím nejlepším koncem v celé franšíze Star Wars.

Přepis titulků

V době, kdy jsme si mysleli, že prequely budou poslední Star Wars, co dostaneme… Já se jmenovat Jar Jar Binks. Nemám rád písek. Neeeee. …se jeden animátor postavil proti temnotě a řekl: „Do háje s tím, aby byla Síla vyvážená, já ji udělám nabušenou.“ Klonové války Genndyho Tartakovskyho Hele, k seriálu Klonové války se taky dostaneme, jo?

Vždyť právě skončil. Připravte se na originální adaptaci jedné věty z Nové naděje… Byl jste ve válce s klony? …která už není kanonická, protože už ji nahradili, protože teď jsme tak přecpaní Star Wars věcmi, že už rebootují spin-offy, a je to škoda, i když měly tyto kraťasy propagovat film, který nebyl moc dobrý, jsou naprosto… …úplně… …obrovsky…

…na plný pecky… …unavující sledovat to všechno zároveň. Ty jo, to je plný akce, můžeme na chvilku zastavit na Star Wars dialog? Ani, už jsi skoro rytířem Jedi, a pak… A pak co? Jedi nemají být ženatí. Fuj, tak nic. Nechme zase bzučet světelné meče. Jo, tak je to lepší.

Všichni Jedi, které milujete, jsou zpět. Anakinovi se nějak daří být ještě ubrečenějším. Ale já jsem nejlepším pilotem Řádu, kancléř Palpatine to ví, nevím, proč ty ne. Padawane. Obi-wan je pěknej drzoun. Vypadá to, že jsem udělal pořádnej nepořádek, že ano? Jaký to úžasný zápach jsi objevil. Sam Jackson je asi naštvaný, že namluvil Mace Windu z těchto Klonových válek…

Toto je pro Republiku temný den. …místo Mace Windu z těchto Klonových válek. A Yoda dělá své nejlepší napodobení Rena a Stimpyho. Palpatine, idiot jsi! Společně povedou armádu klonů proti hordám zabijáckých droidů a budou používat širokou škálu taktik, jako třeba vběhnout na ně zpříma nejvyšší rychlostí… …a ne, to je všechno.

Ty jo, Jedi byli špatní generálové, klonové by na ně vytáhli 66 s Palpatinem i bez něj. Vraťte se do doby, kdy temná strana sbírala své síly, ale Sheev ještě nebyl připravený, takže tyto Klonové války jsou plné Dookua… zloducha odsouzeného k trénování zlounů, co jsou hustější než on sám, jako třeba tato bezejmenná vražedkyně, uživatelka Síly tak hustá, že v rebootu dostala jméno… Dobrá práce, Ventress.

Ventress, zab ho! …generál Grievous, nezastavitelná kombinace Michaela Myerse a vysavače, a sbírka superhustých náhodných postav, od kterých jste k vašemu vzteku nedostali akční figurku. Vážně z Nute Gunraye hračka je, ale motorkářského droida-rytíře nemáme? A co tenhle z třetího dějství Akiry? Kde je můj mluvící vlkomuž Jedi? Tak se připravte, jak se z vaší oblíbené sci-fi verze starých filmů o samurajích stane verze klučiny známého pro svůj sci-fi samurajský animák, a tou jeho verzí myslím, že udělali díl Samuraje Jacka se světelnými meči.

Toto udrželo Star Wars naživu i po prequelech, inspirovalo vaše oblíbené věci v novém kánonu a dalo nám to ten nejlepší konec ve franšíze Star Wars: Anakin obdrží kmenová tetování od vesmírné pijavice, když mluví o vstupu do pusy matky, aby zachránili Na'vi. Vstupte do pusy matky, abyste vzbudili její vnitřní oheň.

Co? Hrají: Můj malý Pony, magické přátelství je. Máš jeho koordináty? Tak je tam zadej. Sledování v hyperprostoru? Poslední z Jediů zničil i tenhle film? Jakože zoinsk, mistře Mundi. Tyhle olihně mají na týlu ptáka s koulema, plácá se a všechno, C3 show na podívání…

- Působivé. - Ano, také se mi to líbí. …a Dramatická práce plášťů. Star Kraťasy Je normální, že Anakin jí brouky? Vymysleli si to, nebo kanonicky ze srandy srká červy? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pff, Dooku je boží. :)

20