Star Wars: Vzestup SkywalkeraUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:6 105
Na Upřímný trailer o tomto filmu je ještě moc brzo, ale na to, aby na něm Hlas Upřímných trailerů něco vydělal, rozhodně ne. Připravte se na Upřímný teaser na Upřímný trailer na Star Wars: Vzestup Skywalkera (také známý jako Upřímný trailer na trailer tohoto filmu).

Přepis titulků

Tuto epizodu vám přináší Target. Možná je ještě moc brzy na Upřímný trailer o Vzestupu Skywalkera, ale nikdy není moc brzy na to být upřímný, takže tady je náš Upřímný teaser na Upřímný trailer o Vzestupu Skywalkera, což z tohoto dělá Upřímný trailer o traileru, ale je to teaser, hele, chceme dělat Star Wars a Mandalorian ještě neskončil, tak si to užijte, nebo ne, Epický hlas stejně dostane zaplaceno. - Nové Jumanji!

- Ne, jsem si celkem jistý, že to je Endor. - Endor, planeta listnatých lesů? - Měsíc listnatých lesů. Solo propadl, Galaxy's Edge je prázdný, Poslední z Jediů bylo naprosté kinematografické selhání. Ale ještě jsme neskončili. Baby Yoda je tu, kdybychom ho potřebovali. Všechno je odpuštěno! Smutní chlapci mi neustále říkají Mary Sue, jako třeba tenhle.

Já nejsem smutný, hádej se se mnou. Dlouho jsem čekal. Ještě déle. Kámo! Ne tahle část, tady jsem. Vypadáš dobře, šéfe! Pauza! Millennium Falcon, samozřejmě, tohle je Ghost, tady je Crucible, myslím, že tohle je Shadow Caster, tohle je nejspíš Outrider...

Jak jsem říkal... - Miluji tě. - Nenávidím tě. - Miluji tě. Řekl jsem ti někdy o tragédii Dartha Plagueise Moudrého, je to totálně čaroděj, počkej, neodcházej! Co to tady děláme, 3PO? Poskytujeme klam, pane, že v tomto filmu umřu. TYTO VÁNOCE Navrácení se ve formě ducha je osud Jediů.

Nebo ve skutečnosti nejsem mrtvý. J. J. MUSÍ ZVLÁDNOUT PŘISTÁNÍ. Nebo budu přiveden zpět k životu jako Porg, nebo cestování časem, možná se potkám s Kapitánem Amerikou. To je fuk, už jste rozhodnutí, jestli se vám to bude líbit, nebo ne, seru to. Stejně si vezmeme vaše peníze. Vždycky. STAR WARS UKÁPLA VÁM SLZA, NELŽETE Promiňte, že jdu pozdě, jsem v tom filmu?

Ne? Tak fajn no. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nové SW jsou neuvěřitelně špatné.... J.J.Abrams dokázal ve svém zpracování popřít celé fungování SW universa... to už s tím nemá skoro nic společného. Jsou to pohádky pro retardy se smyslem pro fekální humor NA MOTIVY STAR WARS. Smutný konec.

20

Odpovědět

J. J. Abrams... nikdo nemohl čekat, že by nepokračoval v kurvení SW universa.

00

Odpovědět

On si tu ruku ještě neusekl?

00

Odpovědět

J. J. Abrams čekal někdo něco jiného?

02

Odpovědět

Mě osobně nové star wars už prostě nezajímají. Předchozí díl mě vůbec nezaujal, choreografie akčních scén nebyly nijak kvalitní, po příběhové stránce bída, efekty sice hezké, ale taky už jsem toho osobně celkem sytý.

Plus udělali detailní design Hanových kostek, aby ty, co se doposud prodávali, nebyly aktuální, protože komerce. Rozdrbali logiku kompletně s tím hyperspace manévrem ...

Vím, že to s tím přímo nesouvisí, ale třeba endgame v porovnání s infinity war považuji za krok zpátky (kromě začátku endgame, kdy jsou všichni zdrceni porážkou a sledujeme, jak se s tím srovnávají, ale ústřední část filmu byl průměr a konec mírný podprůměr, s výjimkou "ThunderCapa".). Ach, už vidím ten hejt za tohle :).

Nevím, disney mě začíná akorát tak s**t. Možná mandalorian bude stát za to, ale se současným znechucením se mi nechce to včil ani zkoušet.

103

Odpovědět

To bude zase nablita diskusia. Ludia uz samozrejme videli cely film, ze ;) Ja vidim normalnu fajn uputavku. To, ze sa vam vsetkych nepacil TLJ este neznamena, ze je inteligentne hejtit ako male decko kazdy jeden projekt.

514

Odpovědět

Kontruktivni kritika a hejtit jako male decko je trochu rozdil. Pokud jsi videl to YT video kde rozebiraji co vsechno bylo spatne s TLJ a beres to jako hate, zrejme postradas kriticke mysleni

183

Odpovědět

+Excuse meVed citaj co pisem. Ja sam nemam rad TLJ. To ale neznamena, ze dva roky budem vyplakavat ako "Disney" znicil SW a, ze budem nenavidiet kazdy este nevidany film.

314

Odpovědět

+SmithJá plakal při prvním filmu nové triologie, plakal jsem i při druhém a bohužel stejně tak i při třetím. Rád si u těchto tří filmů popláču a budu plakat ještě dlouho. Bohužel, ale nebudu plakat, protože to je smutné, nebo dojemné, ale proto že i přes veškerou snahu Disneyho a jeho režisérů, jsou všechny tři nové SW filmy naprostý odpad. Radši se je pokusím vymazat z mysli než-li abych uznal že patří do SW vesmíru.
Kdyby se Disney držel původních Lucasových plánů, třeba to mohlo být jiné, ale to už se nikdy nedozvíme, takže ano rád si na tohle smetí stěžuji. I tak bych však radši, kdyby si na to každý udělal vlastní názor, to ale ovšem znamená že všichni budou za ty filmy utrácet a ty peníze půjdou pěkně do Mickeyho kapsičky a Disneymu projde že tenhle hnus natočil a ještě si při tom budou pěkně mnout svoje špinavé ručičky a já radši budu každému nutit svůj názor, než-li aby jim tohle vycházelo.

142

Odpovědět

+DartanasNikto nenavidi Star Wars viac ako jeho fanusikovia. Najprv doslova vystvali z Lucasfilmu Lucasa, kedze nenavist fanusikov bol dovod preco sa na to vykaslal ;), a teraz v tom vsetci pokracuju dalej.

11

Odpovědět

+SmithTo chápu, vím že neměli moc v lásce ty filmy s Jar Jarem (stejně to měl být sith, za tou teorií si stojím), mě ovšem nevadily, pořád to mělo nějaký smysl. Ovšem tyhle nové sra*ky nedávají vůbec žádný smysl a jsou vyloženě jenom k zeblití.

20

Odpovědět

Škoda, že to není vtipný tím jak je to pravdivý... Ale ten hudební konec se povedl :-D

50