Tomb Raider (2018) a Pacific Rim: PovstáníUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:6 300

Dva filmy tak nevýrazné a lehce zapomenutelné, že se s nimi ani Trailerový hlas nechce obtěžovat déle, než je nutné...

Poznámka: 

  • MacGuffin je zažitý název pro udělátko nebo klišé situaci, která slouží jako berlička pro posunutí děje filmu. Jak řekl Alfred Hitchcock: "MacGuffin je ta věc, kterou hledají špioni, ale divákům je to jedno."
  • Pacific Finn a Finnish him je narážka na postavu Finna ze Star Wars, kterou hraje John Boyega. "Finish him!" (Doraž ho!) je hláška ze hry Mortal Kombat.
  • "All vice, no principles" je narážka na film Vice principals (CZ Boj o ředitelnu, doslovně Zástupci ředitele), kde hrál herec Walton Goggins. Slovo "vice" je ve významu zástupce, ale i vada, slabina. "Principal" (ředitel) bylo zaměněno za "principle" (zásada).
  • Master Chief je postava ze hry Halo v typickém brnění.
  • Crash Bandicroft je narážka na hru Crash Bandicoot.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Něco z jednoho a kousky z druhého jste si možná užili, ale když jsou dva letní bijáky tak nějak průměrný, vystačí to maximálně na jeden trailer. Jo ty to myslíš vážně. Pacific Rim: Povstání a Tomb Raider – dvojdíl. To se nemůžete zlobit, stejně jste šli radši na Black Panthera. Připravte se na dva maličko zábavné filmy, které vznikly z nudných příčin: Time Warner koupil práva od Paramountu a Comcast si všiml vysokých tržeb v Číně.

Ne že by někdo měl novej příběh nebo chtěl vyprávět něco o světě... Vím, zním jak starej dědek. Budu v šopě... Sledujte, jak se dva hlavní hrdinové snaží udržet sérii naživu, zatímco bojují s démony vlastních otců a japonskými MacGuffiny, ve filmech, co začínají legrační honičkou, pokračují ukázkovou akční scénou a končí lákadlem na sequel, který nikdy nepřijde. - Příště si je podáme.

- Vezmu si dvě. Mně stačí jeden, díky. Když jsou Guillermo Del Torro, Ron Pearlman a Charlie Hunnam fuč, zůstal nám Pacific Finn, vypruzený učitel nové generace. - Hodně vypruzený. - Drž hubu. Nemůžu dělat, když furt meleš. - Tvůj horní a spodní ret by se měly skámošit. - Jaký záznam? - Sklapni. Když získá tajné info od mrtvého příbuzného, spaktuje se s čínskými hrdiny, Posílám pomoc. Transport. aby zachránil svět v nepraktických robotích soubojích, které jsou tak destruktivní, že z toho světa stejně nic nezbyde.

Kolik baráků to ještě zbourá?! Když jsou Angelina Jolie, Jon Voight a Jorah Mormont fuč, zůstala nám Lara Croftfit, sirotek, na kterého je toho trochu moc. Když získá tajné info od mrtvého příbuzného, spaktuje se s čínskými hrdiny - Jdu pro ni. - Jdeme s tebou. a zachrání svět v nepraktické hrobce, která je tak předvídatelná, že si budete přát, aby dál dělala poslíčka.

Hrobku vykrade každej, ale převézt chipotle z Midtownu do Bronxu pod dvacet minut? Kumšt. Ale žádné dva trháky nejsou stejné. Pryč je objektivizace žen z prvního Tomb Raidera, - převzal ji totiž Pacific Rim. - Dopředu hleď, Pentecoste. Jeden má fádního padoucha, druhý hloupě neuvěřitelného. Ničím svět. "Povstání" by pomohlo ukotvení v realitě a Tomb Raideru troška zábavy nebo tři dinosauři nebo cokoliv. Takže až budou prázdninové novinky na Redboxu, nebo si omylem v neděli zapnete kabelovku, nic nezkazíte filmem podle videohry, která se snažila vypadat jako film, nebo filmem, který se zuby nehty snaží vypadat jako videohra.

Ať tak, či onak, průměrně se pobavíte. A průměrný je fajn. Hrají: Jeho 3. vojenský správňák za 6 filmů. Naprosto nevyužitá Rinko. Jenom slabiny, žádné zásady.

Master Chiefíčata. Mini Stark a Burn Gorman. Zní to jako parodie, ale on se fakt jmenuje Burn Gorman. Tombcifik Meme: K posrání Nejen my jsme zkřížili Tomb Raidera s jiným filmem. Na plakátě je to Jurský park. Alane!

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

S Larou jsem byl spokojenej. Bylo to spis na popcorn a zapomenout, ale spousta scen bylo jak vystrizeny ze hry a je videt, ze se fakt snazili ty hre co nejvic priblizit. Jak moc se jim to povedlo uz posoudi kazdej zvlast. Ze spouste lidem nesedla ani ta predloha a ani herecka je uz vec druha. At vyberou koho chtej, nikdy se nebude libit kazdymu. I kdyz to tady prekvapive ani hlas uprimnych traileru nezminil

41

Odpovědět

Tomb, Rider se mi líbil, je to asi nejlepší film podle hry jaký jsem kdy viděl. Nic jsem od něj nečekal, ale bavil mě od začátku do konce.

21

Odpovědět

Lara Croft nebyla )plně špatná a koukat se na to dalo. U Pacific Rim: Povstání to už je horší. Jedničku jsem si pustil několikrát, tady tomu prostě něco schází. Byla v tom hodně cítit japonská série Evangelion, navíc bitky se splašenými roboty, které využívali tkáně kajdžů by bohatě stačily, ale oni tam museli nacpat zbytečnou dějovou linku. Bylo opravdu až moc znát, že je to točené pro Čínu.

11

Odpovědět

Já vím, že je to skoro určitě jen náhoda, ale pobavilo mě, že FINNISH HIM, kromě již zmíněného, může být odkazem na finskou skupinu HIM :)

16

Odpovědět

Podľa mňa to boli také normálne honest trailerss. 80% si to zaslúži.

10