Trollové: Světové turnéUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:18
Počet zobrazení:3 350
Dnešní pop ovládají korejské holčičí gangy, nebo smutný hoši, co zpívají o své závislosti na lécích proti bolesti. A tak nahážeme pár starých hitů do mikrovlnky a ohříváme, dokud se nezačnou sypat prašule...

Poznámka: 
  • Pálení vánočního polena je evropský vánoční zvyk předkřesťanského původu. Poprvé zmiňuje předmět identifikovatelný jako vánoční poleno Martin Dumiense, biskup z Bragy, v 6. století ve spise De correctione rusticorum. Píše, že lidé v jeho diecézi vylévají na špalek v ohništi víno a pokládají na něj ovoce.
  • Pop tart je sušenka s polevou.
  • Hidden Valley Ranch je značka dresinku.
  • A Hoofy Movie = narážka na "A Goofy Movie" (Goofy na výletě) z roku 1995.
  • Guitar Hero je série interaktivních, hudebních videoher. He = on, she = ona.
  • Kelly Clarkson je americká pop rocková zpěvačka.
  • Kidz Bop je strašně strašná uměle vytvořená dětská kapela, něco jako byly naše 5 Angels. Googlete na vlastní nebezpečí. :) 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od režiséra Shrekova vánočního polena... Bezva, pěkný, moc pěkný polínko... A střih! Dobrá práce, poleno, dneska ti to jde! Přichází neonový mýdlový muzikál podle dětské hračky, který možná způsobil konec chození do kina. Jejda! - Troll 2. - Ach můj božééé! Vlastně: Trollové, Světové turné. Ve světě, kde jsme všichni pořád zavření doma a rodiče po dalším opakování Ledového království 2 asi klepne, jeden film obejde premiéru v kině a zařídí jim 90 minut klidu.

Ve kterém tým scenáristů v průměrném věku 52 let servíruje jasné barvy a vtípky o prdění pro mrňata. - A k tomu "Boomer Megamix pro dospělé". - Barakudááá! Vraťme se do šíleného světa trollích filmů, kde většina věcí má obličej a nejspíš i duši, včetně tělních tekutin.

Všichni se potýkají s formou ADHD... To je nějaký šperk? Vypadá dobře! A váš život definuje jeden ze 6 hudebních žánrů. Techno, funk, klasika, country, hard rock a pop! "Přece je víc než 6 žánrů!" Ticho tam! Sledujte hrdinskou cestu dvou popových trollů: Poppy a Branche. Ona je veselá královna s trollím ekvivalentem bělošské nadřazenosti. - Ty mě neposloucháš.

- Nikdy mě neposloucháš. - O čem to mluvíš, Branchi? Zatímco on si není jistý trollím kulturním přivlastněním. Což je těžké i pro Justina Timberlakea. Společně se pokusí zabránit zlé rockové královně zničit ostatní žánry. - A vůbec se jim to nepovede. - Přišli jsme o všechno... Ale aspoň ve vedlejší dějové lince prožívají plytkou love story. - Tak proto to mezi náma nefunguje. - Je to těžké, když trollové nemají genitálie. Moment, ale mají rodiče. Mimina vyskočí otcům z vlasů? Jaký drogy brali ti autoři?

Kolik drog si vzali hrdinové? Na jakých drogách jedete vy? Jsem v rauši! Tančete na hlavní tahák trollích filmů: licencované rádio! Protože jasně, mohli byste jako Disney napsat vlastní originály… Nebo hodit pár starých hitů do mikrovlnky a ohřívat, až se začnou sypat prašule... Abych byl fér, je tam pár originálních kompozic, třeba to velké finále, které ukáže, že smíchání všech žánrů do jedné písně zní strašně a nelíbí se nikomu.

I dva žánry naráz stačí. Tak vznikl rap rock. Užijte si tedy pocukrovanou variaci starého sporu pop versus rock. I když rock byl popem po celé dekády, a dnešní pop ovládají korejské holčičí gangy, nebo smutný hoši, co zpívají o své závislosti na práškách. Zkrátka pokud chcete zabavit děcka, zkuste film, co by normálně šel do kin, ale teď vejde do historie jako důvod, proč na plátnech nebude další Rychle a zběsile.

Jak se teď uvidím s rodinou? Hrají: Pop tart. Branch ze Skrytého údolí. Hoofy na výletě. Jen James Corden může dělat fóry na špeky Jamese Cordena. Pan Kadiprdelka.

Hrdinka s kytarou, "Musíme najít 1000 hnědých M&Ms a dát je do sklenky brandy, jinak nám Ozzy nebude dabovat trolla..." A divný věci s vlasama... - Ano, přesně tak. - Použiju svůj knírek. Dívej na jeho hrudník... Fúj! Kidz Bop Zjištění, že vaši králové byli zlí imperialisté, to je dneska v kurzu. Dobývání, které vybudovalo impérium Asgardu...

To je proti všem zásadám Arendellu... Popoví trollové ukradli všechny struny...

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi LSD, hodně LSD...

00