Vodní světUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:6 801
Je to něco jako Šílený Max... Jenom mokřejší... A hodně špatný...

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz V čase, kdy Michael Bay zničil Alcatraz a Roland Emmerich zničil svět, Kevin Costner zničil Universal díky... Vodnímu světu. Vítejte ve světě vody známém jako Vodní svět... postapokalypse, kde všichni vypadají jako z popelnice. Jsou tam divná vozítka, zdroje usurpující vůdcové, a...

hele, je to jako Šílený Max, jenom mokrý. A špatný. Žábry. Kevin Costner je Námořník, hrdina se šarmem týpka, kterýho furt polívají kýblem vody. Což se fakt dělo. Moc toho nenamluví. Jakože skoro vůbec nic. Moje loď. Ani nikdo kolem něj mluvit nesmí.

Proč na mě mluvíš? Moc mluvíš. Sklapni. Jsi moc hlučná. Tiše seď. Zmlkni. Pořád mluvíš. Říkala jsi něco? Ale tento záhadný cizinec má mutantskou schopnost: je dobrej s lanem. Sledujte rybího muže, kterak na suchu zachraňuje dívku před jediným, kdo ví, jak pitomý ten film je. - No? - Vypadá to dobře. Mezitím se fyzická podoba Floridy naučí, co je správné. - Hodíme to děcko přes palubu.

- Cože? - Určitě naučí. - Co děláš?! Neumí plavat! Dojde mu to. Hned po tomhle. Každou chvíli. Jo, to je náš hrdina. A pije svoje čuránky. Jen co se vykloktá vlastní močí... - A přestane pást její mámu. - Půl hodiny. Nebylo by jim nakonec líp s Dennisem Hopperem?

Mají skútry. Tak se napijte hydra, doplňte šťávu a spočítejte cvrčky v přípravě na aqua-punkovou senzaci. Které se vysmál celý Hollywood jako předraženému propadáku z ješitnosti, ale pořád má spoustu hustých věcí. - Stačí vystřihnout stupidní dialogy, - Snad mi nepokazí hru. většinu postav, celý příběh a nechat jen 20 minut praktických efektů. Super!

Dal bych si churro. Hrají: Mořský muž, táto, mořský muž! Já po návratu z práce, hm? Enola. Alone? To je tak hluboký, až to duní. Klišé jezdec Vodní světe, jaké je tajemství tvých ploutví? - Smlouvání. - Každý jednu za hlídání. - 62 cvrčků. - Půlku tvých cvrčků. - Ty jsi ten s hlínou? - Čistá hlína.

- Papír, viděl jsi tak krásný papír? Koukni se. Čichni si. Divoké koně! Lodě a hadice A... Sakra, netahejte do mého Vodního světa politiku! Námořník ji naučil plavat, ale Napoleon Dynamite milovat.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vsichni jsou tam poblázněný z jednoho kusu papíru..ale že mají všichni ubalený cigarety v 'papíru' to už nikoho netankuje :D

02

Odpovědět

Je nieco ine hodnotit film v dobe ked vysiel a desiatky rokov neskor. Rozmazlenym jazyckom sa to uz nemusi pacit ;)

55

Odpovědět

On byl ale prisernej propadak u divaku i kritiku uz v tom roce, kdy vysel. :)

21

Odpovědět

+HabanszNope, zas tak hrozný nebyl...

23

Odpovědět

+pav1Ja nerikam, ze byl hroznej. Ja pouze reaguju na to, co psal kolega nademnou. Ze to neni o rozmazlenych jazyccich, nebo hodnoceni o desitky let pozdeji. Proste ten film dopadl katastrofalne jak u divaku, tak i u kritku uz kdyz vysel. Ze je, nebo neni hrozny je subjektivni. Me treba bavi. To ale nemeni na tom, ze to byla nejen pro studio katastrofa uz kdyz byl film novinka.

30

Odpovědět

Nikdy jsem si neuvědomil, že to je vlastně taková variace na Mad Maxe :D

71

Odpovědět

Mne na tom vzdycky hrozne stvalo, proc je tam vsechno tak hrozne spinavy, kdyz je vsude jen voda. :-D

181

Odpovědět

Nerozumím tomu, proč se to většině lidem nelíbí, mně se ten film vždycky líbil, za sebe bych mu dal tak 75%, viděl jsem ho vícekrát a určitě se na něj kouknu znovu.

641

Odpovědět

Souhlasím s tebou, taky bych mu dal tak těch 75%. V postapo žánru je tenhle film takový lepší průměr (je fakt, že takového Mad Maxe asi jen tak žádnej film nepřekoná).

152