ZaklínačUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:8 796

Tak dej groš Zaklínači a seď dvanáct hodin v kuse u bedny, protože to nevypneš, i kdyby to bylo kdovíjak pitomý. 

Poznámka: 
Blood Sugar Sex Magik je páté studiové album americké rockové skupiny Red Hot Chili Peppers. Obsahuje sexuální narážky a odkazy na drogy a smrt, jakož i témata chtíče a nevázanosti.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Podle knih, co jste chtěli přečíst, adaptovaných v hry, co jste nedohráli, přichází seriál, který měl být jako Hra o trůny... Ale vypadá spíš jako Xena: Princezna bojovnice. Což mně nevadí. Zaklínač. Připravte se na nejsledovanější netflixovský počin. Páč jinak počítají zhlídnutí!

A vstupte do bujného fantasy světa, co vypadá komplikovaně, ale nakonec je to polský Tolkien... s nadávkama! - Ku*va! - To ani pi*u! - Tvoje máma šu*ala sněhuláka?! Když je něco podivného ve vaší bažině, nebo lese, koho zavoláte? - Zaklínače! - Nevystrašils mě. - Škoda. Vycvičené stroje na zabíjení, se kterými se chce porvat každý idiot. - Ty mutantskej zmetku! Ty jsi Zaklínač?

Vždycky jsem toužil si s nějakým pohrát. Vydejte se na cestu s Geraltem, zatímco Henry Cavill mručí napříč kontinentem a snaží se utáhnout seriál nejmenším možným počtem slabik. A ku*va! Ku*va! P*del! Ku*va! Tak jaké to bylo? Stačí tři slova! Jeho osud bude provázán s Ciri, baby Yodou se silou...

křiku! Yennefer, která vyměnila Bradavice za nudný dvorský život, aby nakonec žila podle sebe: prodejem trávy na erekce. A přicmrdne se k němu otravný bard, kterého všichni nesnáší. - Jsem Julien Alfred Pan... - Zdar! - Marigolde, sakra! - Loutnu ne! S pár písničkama, co nejsou zas tak špatné. Tak dej groš Zaklínači... Hm, i ve fantasy mají vlastní verzi Johna Meyera. No tak nebuď penis!

Můj bože! To naštve. Sledujte akci, drama a chybějící humor během každé epizody, kde Geralt střetne problém, se kterým nechce nic mít. - Chci tě do svého týmu. - Ne. - A pak se stejně zapojí. - Platí. Zatímco Ciri nudně běhá lesem, Yennefer se obnaží, pak skočíme v čase, akorát to nepoznáte, páč polovina postav nestárne, tak si užijte hustej souboj. Občas trochu fešné magie, asi, pak zase Yennefeřiny kozy, a nakonec se ukáže, že pravým netvorem je člověk.

S čímž souhlasí… a další díl! Pokud jste toužili po seriálu, který vám ukáže obrázky typu: ježčí svatba, sexy hrbatá, nebo kouzelná hysterektomie, jste stejně divní jako my a spolu si ten seroš užijeme. Páč pokud teď budou vysílat jen dvanáctihodinový filmy, co musíte zhlídnout naráz, pak je klidně uvedu slovy: Dneska v Zaklínači: příšera z bažin, která je zároveň krásnou paní?

Hned po novém dílu Buffy jedině na UPN! Hrají: Tichý, ale vražedný. Zvoník od matky... Boží! Hej, Ciri! Moje balady přivedou všechny groše bardovi! Koupele. Sekání hlav. Zvratky.

Kozy. Šeptající hlasy. Co jsi zač, dítě? - Kecy o penězích. - Kolik grošů za kikimoru? Peníze tě okouzlují, že? Dost grošů na nový dům. - To jsou tvoje prachy. - Utekl s jejich penězi. Moje peníze.

Peníze. - Kecy o osudu. - Ty na osud nevěříš? - Musím najít svůj osud. - Je to tvůj osud. - On je tvůj osud. - Ona je tvůj osud. Osud. Osud ať táhne... Do hajzlu. A... ta písnička, kterou jste konečně dostali z hlavy. Tak dej groš Zaklínači, vždyť lidstvo jen chrání...

A je zpátky. Záhada Hair Witch Zahrabeš děcko v pásu přílivu ani ne půl metru hluboko! Tos ho rovnou mohla do toho moře hodit! Táhni, odkud jsi přišel!

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář