Zrodila se hvězda (2018)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:7 645

Od režiséra Bradleyho Coopera přichází čtvrtá verze starého známého příběhu! Stojí za to? To nám řekne trailerový hlas.

Poznámky: 
1937 – v hlavní roli Janeth Gaynor a Fredric March, 2 Oscary
1954 – Judy Garland a James Mason, Zlatý Glóbus
1976 – Barbra Streisand a Kris Kristofferson, Zlatý Glóbus
2018 – Stefani Germanotta (Lady Gaga) a Bradley Cooper, 1 Oscar
Bradley Cooper namluvil mývala Rocketa v marvelovských Strážcích Galaxie.
Crazy Heart je film z roku 2009, v němž opilý country písničkář potká mladou ženu a její dcerku, které mu pomohou napravit vztah se synem.
Zrodila se hvězda je film z roku 2018, v němž opilý rocker potká mladou ženu, která mu pomůže napravit vztah s bratrem. Nebo tak něco.
Hanging (out) je možné použít ve významu poflakovat se, doslova hang znamená viset. Postava Bradleyho Coopera se na konci filmu oběsí.
Hickory Dickory Dock je známá dětská říkanka.
The Born Starpremacy je hříčka na The Bourne Supremacy, Bournův mýtus. Do češtiny to prostě nepřeložíš. :D 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Od režiséra Bradleyho Coopera přichází čtvrtá verze stejného příběhu, ze které je takový hit, že za dvacet let budeme koukat na remake s Loganem Paulem a North Westovou. Zrodila se hvězda Tohle je Jackson Maine, hudebník, co vypadá, že smrdí jak mýval Rocket, a je tak nasáklý whisky, že mumlá stejně jak Sam Elliot. - Jsi moc hrdý, abys zpíval moje písně.

- Víš, že teď už mám co říct, brácho. Sledujte příběh nadšeného muzikanta, co má depku ze svého dědy a odmítá nosit naslouchátka. - Nepil jsi. - Co jsi říkala? - Že jsi nepil. - Co? Pardon? Cože? - Jsi v pohodě? Pracuju pro Willyho. Pracuju pro Willyho. Ale pořád vypadá jako herec Bradley Cooper a má talent jako muzikant Bradley Cooper? A ztvárňuje stárnoucího kovboje alkoholika, který se upne k vycházející hvězdě. Je to to nejlepší od doby, kdy to dělal Jeff Bridges v Crazy Heart, což je v podstatě ten samý příběh.

To jsi napsal? Něco takového lidi tvoří deset let a z tebe to jen tak vypadne. Nevím, nějak to ze mě vypadlo na papír. - Jsem Bad a jsem alkoholik. - Jsem Jack a jsem alkoholik. Je to vykrádačka vykrádačky a zároveň předělávka předělávky předělávky. - Je to starý známý příběh vyprávěný stále dokola. - Přesně! Všechno se změní, když potká Ally, ženu zatíženou prací, do které musí chodit na čas, - Zas jdeš pozdě?

- Co?! - Že jdeš pozdě! větším nosem, než mají průměrné popové hvězdy, a za otce má kostkaře. Stará dáma žila v botě a měla tolik dětí, že jí z toho vypadla děloha. Ale když její hlas pronikne skrz Jacksonovu opilost, začne romance plná hádek, sexu a zbytečně moc ošahávání obličejů. - Můžu ti to sundat? - Můžu ti sáhnout na nos? Přestaň!

Ally prorazí jako country rocková písničkářka, a pak z ní manažer udělá J-Lo zkříženou s Leeloo z Pátého elementu a následně přesvědčí Jacksona, aby spáchal sebevraždu. Jen proto, že je tvá žena, je všem pro smích. Byl někdy hudební manažer v nějakém filmu klaďas? Nedá se jim věřit. Jsi to ty, nebo ten had? Tak se nechte unést tímto velkolepým příběhem...

o lásce? Nebo aspoň velkolepým příběhem alkoholika, který využil dívku, aby mohl znovu cítit. A dívky, která využila alkoholika jako odrazový můstek ke slávě. Příběhem, který ukazuje ničivou sílu dvou písniček, které vám celé měsíce zní dokola v hlavě. Ne, nechte toho! Už byly skoro pryč! Přestaňte! Možná je čas nechat předělávky zemřít. Možná je čas nechat předělávky zemřít.

Čtyři remaky stačí, když rozplakaly i mou babičku, možná je čas nechat předělávky zemřít. (zvuky, co vydává Lady Gaga) Zapomeňte na mé šaty z masa, teď jsem opravdová herečka, tak mi dejte toho Oscara. Sam Elliot je dobrej, ale já si ho zasloužím, jeho knírek versus moje obočí. Není to jako ta zatracená biografie Queenů, my oba jsme zpívali své vlastní vokály.

Sežer si to, Yalitzo Aparicio, dejte nám naše Oscary! Hrají: Vše, co slyšíme, je Lady-o-Gaga. En-ten-táta. Co ty v tom filmu děláš?! Bradley Cooper, visící, spící.

Hej, je z tebe dobré meme. A Sam Elliot nadává. Ku*va! Zrozený mýtus Jmenujte jiného herce, co dokáže brečet a couvat naráz. Počkáme si.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bradley Cooper, visící spící - dobře jste si s tím poradili :)

40

Odpovědět

Máčkám X, ale moje nálada se nemění.

21