Úžasný kůň

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:676
Počet zobrazení:10 198

Po celosvětově známých jezevcích a neméně dobrých narvalech přichází tentokrát úžasný kůň s neuvěřitelně chytlavou melodií a klipem, který můžete i na našich stránkách poslouchat donekonečna. Pozn. Pod pojmem "sladká limonáda" si můžete představit, co chcete ;-) Dodám jen, že se v klipu zmiňovaný Horse Pop stal inspirací pro drink sestávající z tequily, whiskey a Mountain Dew.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 Podívej na mého koně. Můj kůň je úžasný. Olízni ho. Chutná jako rozinky. Když pohladíš jeho hřívu, tak se změní v letadlo. A pak se promění zase zpátky, když ho zataháš za pindíka. To je oplzlé! Opravdu si to myslíš?

Tak to ti radši nebudu ukazovat, kde vzniká ta limonáda. Sladká limonáda. Vylez na mého koně. Provezu tě po vesmíru a mnoha dalších místech. Podle mě asi brzo zjistíš, že vesmír je v podstatě všechno kolem nás. Sklapni, ženská. Vylez na mého koně. Podívej na mého koně. Můj kůň je úžasný. Olízni ho.

Chutná jako rozinky. Když pohladíš jeho hřívu, tak se změní v letadlo. A pak se promění zase zpátky, když ho zataháš za pindíka. To je oplzlé! Opravdu si to myslíš? Tak to ti radši nebudu ukazovat, kde vzniká ta limonáda. Sladká limonáda. Vylez na mého koně.

Provezu tě po vesmíru a mnoha dalších místech. Podle mě asi brzo zjistíš, že vesmír je v podstatě všechno kolem nás. Sklapni, ženská. Vylez na mého koně. Podívej na mého koně. Můj kůň je úžasný. Olízni ho. Chutná jako rozinky. Když pohladíš jeho hřívu, tak se změní v letadlo. A pak se promění zase zpátky, když ho zataháš za pindíka.

To je oplzlé! Opravdu si to myslíš? Tak to ti radši nebudu ukazovat, kde vzniká ta limonáda. Sladká limonáda. Vylez na mého koně. Provezu tě po vesmíru a mnoha dalších místech. Podle mě asi brzo zjistíš, že vesmír je v podstatě všechno kolem nás. Sklapni, ženská.

Vylez na mého koně. Podívej na mého koně. Můj kůň je úžasný. Olízni ho. Chutná jako rozinky. Když pohladíš jeho hřívu, tak se změní v letadlo. A pak se promění zase zpátky, když ho zataháš za pindíka. To je oplzlé! Opravdu si to myslíš? Tak to ti radši nebudu ukazovat, kde vzniká ta limonáda.

Sladká limonáda. Vylez na mého koně. Provezu tě po vesmíru a mnoha dalších místech. Podle mě asi brzo zjistíš, že vesmír je v podstatě všechno kolem nás. Sklapni, ženská. Vylez na mého koně. www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje :-/

00

Odpovědět

Bohužel už fungovat nebude. Věkem omezená videa lze nově sledovat pouze na YouTube, což my už nijak neovlivníme.

00

Odpovědět

tak dik no :D ted si to budu zpivat celou noc :D

201

Odpovědět

Ale nechápu jak někdo může nahrát 10ti hodinovou verzi :D chytlavý to je .. :D Jak asi vzniká ta "limonáda" .. :DD

200

Odpovědět

Tu 10 hodinovou verzi jsme s kamarádkou vydržely poslouchat 5 hodin v kuse :D to to pak slyšíte všude až vás bolí hlava ale tak furt lepší než 1 minuta Nyan cat :D

200

Odpovědět

tú 10hodinovku som vydrzal len asi 80minut :D

191

Odpovědět


Odpovědět

Kdyby to někdo chtěl poslouchat 10hodin vkuse :D http://www.youtube.com/watch?v=83M60qeRyMc&feature=related

180

Odpovědět


Odpovědět

Jaj, tak tohle je supr :-D

180

Odpovědět

xD nesměju se

183

Odpovědět

opět neuvěřitelná metafora :D

190

Odpovědět

To je strašná uchylárna:-D

190

Odpovědět

Hmm sweet lemonade xDDD

180

Odpovědět

Neskutečná pařba tohle ... na to se dá valit furt ... =D ... masakr !

190

Odpovědět

Step-Anka: Na jirku se vyser. Zalezi na padu ;) 3 a 6 mne, 2 a 4 me

185

Další