Vánoce jsou tady

Thumbnail play icon
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:3 838

Blíží se nejočekávanější událost roku - Vánoce. Pozorujete, jak se to na vás na valí? V hlavě vám jede do kola seznam - nakoupit, zabalit, uklidit, napéct, navařit... Trojka akčních maminek z týmu What's Up Moms se rozhodla s tím poprat s humorem - formou traileru na vánoční shon. Takže přejeme již v předstihu šťastné a veselé, ale hlavně - v pohodě.

Přepis titulků

překlad: sethe www.videacesky.cz VÁNOČNÍ OZDOBY Znovu se setkáváme. - Připravte se na to, že budete úplně vystresovaní. - No tak! - Nedocenění, a špatně připravení. - Že si to rozmrazila? - Ne! - To je naše jediná naděje! Nepřestávej tlačit! Jsou tu... Vánoce. Období, kdy se máte radovat, i když nic nebude tak, jak byste chtěli.

- Končím, já to nezvládnu. - Jsi máma, ty ses pro to narodila! Nějak najdete způsob, jak být veselá. SANTA Z OBCHOĎÁKU - Vánoce - Mami, - co to děláš? - Přichází příliš brzy.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

First world problems...

00

Odpovědět

Každej si ten stres dělá sám, já to neberu nijak moc vážně a jsme doma v pohodě.

60

Odpovědět

Vánoce jsou tady,
všem vám rozkopeme brady!!!

https://www.youtube.com/watch?v=FyldmwR2-WU

50

Odpovědět

Na túto tému... včera večer som si bol kúpiť niečo na zahryznutie ku filmu a síce ešte bol len 7. december, ale už som mal tých sviatkov dosť (aj keď ešte ani nezačali). Ľudia sa idú proste zblázniť, tlačia sa, nakupujú po tonách. Kilometrové rady pri pokladniach a ešte aj tí zamestnanci sa tam premávajú s paletami a tými autami čo umývajú podlahu. Proste chaos, človek si nemôže nič v pokoji pozrieť alebo vybrať. Len sa musíš otáčať a dávať pozor aby ťa nezrazil nejaký šialenec. Bohužiaľ, myslím, že to ešte nič nebolo a ten pravý chaos len teraz začne. A vraj sviatky pokoja...

111

Odpovědět

Zkurvený američani.
Ale dobrej svetr :-D

84

Odpovědět

Vánoční stres? Co to je?

Minulý rok jsem si uvařil kotel gulášu na několik dní, koupil flašku rumu, zavřel, zamkl a 24. jsem šel na večeři k babičce. Nejlepší! Vánoce! Ever!

252

Odpovědět

děte do hajzlu s Vánocema...

1111

Odpovědět

Blbooooooooooooooost. Zensky proste nejsou tak vtipny, pokud jim to nenapise a nezreziruje chlap.

3725

Odpovědět

no, mne to tedy vtipne neprislo, s tim jsme zajedno, ale treba zensky maji jiny nazor...

31