Nejlepší vánoční videa

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:242
Počet zobrazení:12 715

Věřte tomu nebo ne, ale spolu s naším webem už jste měli možnost zažít dvoje Vánoce. Proto není divu, že jsme už v předchozích dvou letech spoustu povedených vánočních videí přeložili. Nyní je čas připomenout si ty nejlepší již přeložené kousky!

Přepis titulků

VESELÉ VÁNOCE PŘEJÍ VIDEAČESKY.CZ

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hou, ou

00

Odpovědět

Proč k***a sleduju vánoční videa ke konci května? :D

280

Odpovědět

Diky za to Vánoční ráno , videl som to prvy krat a uprimne som sa smial aj po druhom prehrati :D Dakujem a Vesele

210

Odpovědět

Ke 2. videu: hrozné děti hrozných rodičů.

jinak krásná videa, díky moc a pohodové svátky.

180

Odpovědět

Skvělý, všechny videa se mi moc líbili, jenom se mi zdá u toho třetího videa že to není Lexus ale Mercedes už podle světel a kol s trojcípou hvězdou, ale třeba se v USA prodává pod Lexusem :)

204

Odpovědět

Ty 4 palce dolů dali lidé, kteří nikdy neviděli mercedes ml 500 z boku :D

200

Odpovědět

Milé VideaČesky. Z úprimného srdca Vám všetkým prajem veľa radosti, pokoja, šťastia a hojnosti všetkého dobrého, hlavne pohody a príjemné prežitie Vianoc. Nuž a do Nového roka 2013 veľa zdravia, šťastia, nech Vás dobro neopúšťa a zlo na nedohľadno ďaleko obchádza. Nech bude nastávajúci Nový rok pre Vás omnoho lepší a krajší ako tento. ;)

181

Odpovědět

Taky vám všem přeji veselé Vánoce a štastný nový rok! A ať vámvaše nadšení při práci na tomhle webu vydrží ještě mnoho dalších let!

180

Odpovědět

Taky vám přeji pěkné Vánoce a hodně štěstí do budoucna, videa, která tady překládáte, jsou povětšinou skvělá a oceňují to všichni návštěvníci tohohle webu, tak zůstaňte dál takoví user-friendly a já věřím, že počet návštěvníků se bude i nadále zvyšovat :)

180

Odpovědět

dnes fajn videa, diky za ne, ale jeste nejaky vanocni Ricky Gervais by rozhodne neurazil :)

182

Odpovědět

Juchůůů, zbožňuji vás!!!! :DDDDD Tak veselé vánoce, hodně ůspěchů i v dalším roce, no prostě ať to stále takhle skvěle vedete!! :)))

191