Vánoce na Ground Zero

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:4 937

"Divného" Ala Yankovice všichni dobře známe. Jeho parodie jsou vtipné, řádně ujeté a občas nekorektní. Co říkáte na jeho vánoční koledu? Podívejte se i na další videa z našeho speciálu Vánoce 2015.

Poznámka: Ground Zero je termín, kterým se označuje místo pod nebo nad vybuchující atomovou bombou.

Originál video z Alova kanálu nemá povolený embed mód, tak je tu verze s Google obrázky. :) 

Přepis titulků

Máme Vánoce na Ground Zero a všude hudba jen. Rolničky zvoní, koledníci pějí do kvílení sirén. Máme Vánoce na Ground Zero, knoflík byl stisknutý. A v rádiu nám právě řekli, že to zkouška není. Začali jsme atomovou válku, konec bude lidskému rodu. Už není čas na nákupy dárků, postavme se tváří osudu.

Máme Vánoce na Ground Zero, davy v záchvatu paniky. Uhýbám sutinám, když stromeček stříhám pod hřibovými oblaky. Velký den tu máme za pár hodin, jistě se na něj těšíte stejně jako my. Můžete slyšet soby na své střeše, nebo Jacka Frosta na parapetě. Ale jestli vám někdo do baráku krbem leze, nabijte pušku a hned ho odpráskněte. Máme Vánoce na Ground Zero, a když bude radiace nízká, půjdem se na Nový rok všichni spolu kouknout na mutanty zblízka. Máme Vánoce na Ground Zero, zbývají vteřiny poslední.

V krbu oheň praská, já a má vánoční láska schováme se pod jmelí. Máme Vánoce na Ground Zero, blíží se letoun útočný. Dílem náhody zhynem pod bombami na Boží hod vánoční. Dílem náhody zhynem pod bombami na Boží hod vánoční. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kéž by....

00

Odpovědět

Al je nekorektní ve víc než jednom směru, ale to z něj právě dělá toho úžasného komika

80

Odpovědět

K tomuto videu se hodí jen malá rada na závěr.

Až uvidíte výbuch atomové bomby a stoupat typický hřib,
pořádně se jej prohlédněte.
Bude to to poslední, co kdy v životě uvidíte.

Hezké Vánoce všem.

290

Odpovědět

To je pěkně mizerná rada. Z takové situace se dá vyváznout ale ne když jste osleplí září výbuchu jaderné bomby.

57

Odpovědět

Vtip je to sice pěkněj, ale v reálu výbuch vidělo spousta lidí naprosto bez následků... Na druhou stranu teď by to nebyl asi jen tak testovací výbuch a následovalo by víc výbuchů z různých stran....

10

Odpovědět

Pche, schovat se do ledničky a nebo zalést pod stůl a seš vysmátej...

60

Odpovědět

+pav1Já bohužel nemám ledničku vyloženou olovem jako dr. Jones a pod stůl se nevejdu, protože tam už je pes. Takže to budou zase Vánoce pěěkně v prde1i...

60

Odpovědět

Neoznačuje se jako Ground Zero místo po výbuchu bomby všeobecně, ne jen té atomové? Nebo respektive mám dojem, že místo, kde stálo Světové obchodní centrum, se tak označuje a tam nevybuchla bomba vubec, natož atomová.

61

Odpovědět


Odpovědět

prostě zjednodušeně je to ohnisko nějaké katastrofy. Třeba Vánoc.

80

Odpovědět

Myslim ze mezi blizenim utocneho letounu a raketami na ceste je docela markantni rozdil ve vyznamu :D .
Utocne letouny urcite nenesou atomovky a maji vyzbroj spis na presne niceni tanku a budov, nez na plosne bombardovani mest. Takze civiliste se jich urcite nemusi na rozdil od mezikontinentalnich raket a strategickych bombarderu, na ktere video ukazovalo, bat.

54

Odpovědět

A mně je to celkem fuk, potřebovala jsem něco, co se bude rýmovat s vánoční. :P

402

Odpovědět

+hAnkotaková jaderná bomba se dá v pohodě namontovat i na "Utočný letoun" např. https://en.wikipedia.org/wiki/B61_nuclear_bomb

40

Odpovědět

+hAnkoTak vyjimky se najdou, ale zase tak moc jich tam neni . Navic se americti obcane zrovna tohoto typu strely moc obavat nemuseli predpokladam :D . A urcite je rozdil v obrane proti plazicimu se A-7 a ss-18 satanu. At uz v doletu ci moznosti sestrelu.
A ve videu slo predpokladam hlavne o ten odstrasujici efekt neodvratne zkazy.

21

Odpovědět

to mi připomnělo "Crawl Out Through the Fallout" z Fallout 4...taky pozitivní song.
Tak šťastné a veselé všem mutantům :)

111