Vánoční dárkyNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:502
Počet zobrazení:9 616

Norman si pro vás letos připravil video, ve kterém se věnuje nedílné součásti zimních svátků, vánočním dárkům. Pozn.: Ve Francii nosí dárky Père Noël neboli Otec Vánoc.

Přepis titulků

URÁŽLIVÝ DÁREK Parfém! Ne, je to deodorant. Účinnost po dobu 48 hodin. Dík, to je super. A ultrasilné mentolové žvýkačky. Díky. OHYZDNÝ DÁREK Košile. Schoval sis účtenku? Já jen kdyby se mi ji chtělo jít vrátit nebo vyměnit. DÁREK OD DÍTĚTE Tady máš.

Udělal jsem to pro tebe. Náhrdelník z těstovin. Vždyť je úplně na nic. Já ti dám Action Mana za 200 eur a ty mi dáš tuhle kravinu ze shnilých těstovin za jeden cent? To si ze mě děláš srandu. Už nejseš můj syn. Nechám tě na kraji silnice jak starou bačkoru. DÁREK OD DRŽGREŠLE Super, komiks.

Kousek nám přečtu. Městská knihovna Bagnolet. Vrátit do 8. ledna. - Kdyby sis to přečetl co nejdřív, bylo by to super. - Dobře. DÁREK NA POSLEDNÍ CHVÍLI - To je můj pes. - Já vím. Říkal jsem si, že aspoň nebudeš zklamanej. TAK TROCHU COOL DÁREK To snad ne, tys mi dal... vzdělávací počítač. Ahoj, surfuješ rád po internetu, sleduješ filmy a hraješ videohry? Vzdělávací počítač neumí ani jedno.

Je úplně na nic. Bez internetu. Bez videoher. Plný cvičení jako ve škole. S černobílým monitorem. Učím se sčítat. Našel jsem synonymum slovesa svítit. Uč se bez špetky zábavy se vzdělávacím počítačem. DOJEMNÝ DÁREK Babička mi poslala přáníčko s rozkošným koťátkem. Je k sežrání. Peníze žádný? Tak na to jí kašlu. Jdeme dál. DÁREK, KTERÝ ZKAZÍ CELÝ VEČER - Přestaň.

To by stačilo. - Dal mi ho Père Noël. Ty jeho dárky jsou občas dost mizerný. Tenhle se ruší. Jo, já Bretaň zbožňuju. Hlavně ty ústřice. DÁREK, U KTERÉHO DĚLÁŠ, ŽE SE TI LÍBÍ Cenu za nejlepšího herce v kategorii "dělám, že se mi líbí můj vánoční dárek" získává Norman za nůž na sýr. Vynikající. Pustíme si záznam. Co je to?

Nůž na sýr. Díky. Já sýr zbožňuju. Bude se hodit. Díky. POMĚRNĚ MIZERNÝ DÁREK Je to výborná knížka, která vykresluje dějiny Merovejců. Hlavně to, jak Chlodvík ve válečné vřavě ztratí svůj meč. Aha. Jo, dobře. DÁREK NA POSLEDNÍ CHVÍLI 2 Výborně. Tu samou značku máme tady na ulici. Už tam není.

VÝNOSNÝ DÁREK - Je to bonsaj, kterou jsem si přivezl z výletu do Japonska. - Dobře. - Kolik měří? - Já nevím. 45 centimetrů. - A kolik váží? - Asi 500 gramů. - Výborně. Už je na eBayi. DÁREK, KTERÝ NESPLNÍ OČEKÁVÁNÍ Je to obrovský. Co to je? Odznáček. Je moc hezkej. DÁREK, KTERÝ NEMÁŠ ODVAHU DAROVAT Tadá!

Věděl jsem, že ho chceš. Nechal jsem do něj zlatým písmem vyrýt tvoje jméno. Je to unikátní sběratelská edice. Jsme ale kámoši, takže jsem ti ho koupil. Taky pro tebe mám dárek. Tohle není on. Je to něco jinýho. Zajdu pro něj někdy jindy. Je to něco jinýho. Je ještě lepší než ten tvůj. NEPŘÍLIŠ SVÁTEČNÍ DÁREK Je zvláštní, když někdo dostane alkohol. Tak bych si dárek od Père Noëla nikdy nepředstavoval.

Nicolasi, byl jsi letos moc hodný. Dostaneš flašku whisky, dva litry vodky a tunu pořádnýho matroše z předměstí. Veselý Vánoce, chlape. Na Vánocích nejsou nejdůležitější dárky, ale to, že je všichni trávíme pospolu. Mám menší dárek pro ty, co jsou letos na Vánoce bohužel sami a žádný nedostali. Pozor, slavnostní bubny. Je to vážně děs.

Rád bych daroval deset míst na svoje představení Norman sur scène těm, kteří letos žádné dárky nedostali. Dejte vědět v komentářích a budeme losovat. Veselé Vánoce. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A zase ta Bretaň :D

30

Odpovědět

Super video :)

00

Odpovědět

No huraa :) konecne Norman :) PRoc ho qetu uz nepreklada? Dal by se sehnat nekdo jinej ?

167

Odpovědět

Při té scénce s bubnujícím klukem jsem si vzpomněla na Oskara Matzeratha. :D Jinak skvělé video jako vždy.

72

Odpovědět

Mne to tedy přišlo tupé, trapné, spíchnuté horkou jehlou a téměř bez nápadu... Jediný co mě pobavilo byla značka, ale pak přišel trapný komentář bez nápadu a zase to zabil... Škoda.

1223

Odpovědět

Otec Vánoc a vypadá úplně jako Santa. Aha.

513

Odpovědět

To víte, globalizace
Předtím vypadal nějak takhle
http://en.wikipedia.org/wiki/P%C3%A8re_No%C3%ABl#mediaviewer/File:Joyeux_Noel.jpg

111

Odpovědět

JÁ, JÁ, JÁ! Vylosuj mě!

141

Odpovědět

od dnes sa budem rodine s malimi detmi vyhrazat : ber si tie decka lebo im pod stromcek kupim bubny ! :D

101

Odpovědět

Líbí se mi jak v čase 1:54 mluví penězích a přitom to v češtině zní jako by říkal "j***t šek" :D

862

Odpovědět

Tvému komentáři jsem se zasmála víc, než celému videu. :D

33

Odpovědět

To je strašné hovado ten Norman :D
- Tulamorka od gangsta santu vždy poteší :)

2410

Odpovědět

Tulamorka v lahvi od Jacka Danielse?

500

Odpovědět

Skvělý povánoční dárek. Díky.

100

Odpovědět

Jsou na těch jeho Stand-up vystoupeních taky simultánní překladatelé do českého jazyka? Já jen, jestli se má cenu hlásit do toho losování ohledně lístků... :D

390

Odpovědět

Tak presne taký darček, čo skazí celý večer som zažil tieto vianoce. 6 ročná neter dostala malý akordeón a tak ma po polnočnej omši na druhý deň o siedmej ráno čakal nepekný budíček.

531

Odpovědět

ano, takove darecky jako bubinky, akordeony atd. se davají dětěm čistě z pomsty (za předpokladu, že darující nežije u obdarovaného)

681