Vánoční silniční kontrola

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:336
Počet zobrazení:5 624

Někdy se dokonce i policie spojí s organizací, která vždy před vánoci rozdává dárky běžným lidem, a rozhodnou se jim zpříjemnit den. V americkém městě Lowell to takto udělali a zde uvidíte výsledek. Podívejte se i na další videa z našeho speciálu Vánoce 2015.

Přepis titulků

Většina policistů se s veřejností setká při silniční kontrole. Během tohoto 10 až 15 minutového rozhovoru se toho hodně dozvíte. Jestli mají dobrý den, špatný den nebo hrozný den. To nás dovedlo k myšlence, že bychom den té osoby mohli změnit. Co kdybychom ho mohli změnit hned teď? - Už máte nakoupené dárky? - Ne, ještě jsem nezačala. Chtěla Lego Friends, nevím, jestli to znáte. Jo, dcera Lego Friends miluje.

Lego co? Friends? Dcera má ráda Lego Friends? - Máme troje. - Máte i další děti nebo jen jedno? Mám ještě syna. - Kolik mu je? - Je mu teprve pět. Vždycky chce něco, co mu prostě koupit nemůžu. - Jako co? - Protože elektrická koloběžka... Něco takového? Pane bože!

Jo! Dobře, mám to dát na zadní sedadla nebo do kufru? Vy jste mě nezastavil kvůli kontrole? Ale ano, zastavil. Máte nelegálně zabarvená skla. Páni, tohle si přála. - Tohle si přála. - A tady je i střední škola. Proboha. To snad ne. Můžu vás obejmout? - Nemáte zač?

- Takže pokutu nedostanu? - Můžu vám nějakou dát, pokud chcete. - Otevřete to, dobře? Už jste je zkoušel? - Budou vám? - To jsem nečekal, když jsem to řekl. To je šílené. - Můžu si to nechat? - Můžete si to nechat. Také je tu něco pro vás, pane. Jste můj nejlepší kamarád. To si děláte srandu.

Chci vás obejmout. To je skvělé, děkuju. Bude se to synovi líbit? Změnil jste můj špatný den v dobrý. Cože? Děláte si legraci? Ne, spadlo to chlapovi ze zad. To jste neviděla toho chlapa v červených saních? To víte, ani on není neomylný.

Tam nahoře je větrno. Jak jste to udělal? Máme rádio, saně, kouzelné skřítky a tak. Xbox One, to vaše děti chtějí. To je vysněný dárek vašich dětí. Jo, ale řekl jsem jim, že to nekoupím. Do auta! - To myslíte vážně? - Jo. Pane bože.

Děcka z toho budou nadšená! - A co vy? - Nevím, asi nová televize. Myslím tím tu do ložnice. Na zdi je taková lopatka, na to se pověsí ta televize... Takže nová televize. Děkuju. - Něco takového? - Jo, ta je dost podobná. Dobře, tak otevřete dveře.

- Vážně? - Jo! Štastné a veselé. - Nemáte zač. - Šťastné a veselé. Silničních kontrol mám za sebou několik a policisté na mě byli vždy milí. Ale nikdy ne takhle. AČKOLIV NEPODPORUJEME MENŠÍ DOPRAVNÍ PŘESTUPKY, JE DŮLEŽITÉ, ABY SI POLICIE NAŠLA ČAS A UKÁZALA OBČANŮM, ŽE JIM NA NICH ZÁLEŽÍ. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Úplně vidím, jak si vyberou 2 auta ze tří pro tuto charitu, a já řídím to třetí...

00

Odpovědět

Vánoce nejsou o velkých hmotných darcích, ale o maličkostech, které udělají radost. Tohle video jen dokazuje, že lidi Vánoce špatně chápou a ženou se za velkými dárky.....

00

Odpovědět

Mě se video opravdu líbí. Nemám potřebu hledat k němu "zápory policie," o tom to není. ;-)

10

Odpovědět

Hehe, vesely vanoce kamo, chcete darek? Jsem policajt, cinknu par negrum, ty to ukradnou z obchodu a soupnem vam to do auta, to zni fer ne? Budete pryc driv nez pokladni rekne santa claus :D

175

Odpovědět

potom si prečítaš, že polícia v USA za tento rok už zabila viac ako 1000 ľudí a si späť na zemi

914

Odpovědět

jestli myslíš ty zvířata co ohrožujou slušný lidi, byly 10x a víckrát v kriminále a mají na svědomí kdejaký zvěrstva ? asi máme rozdílnej názor na pojem "člověk" !

113

Odpovědět

+NIAUnapríklad nevinneho človeka počuvajuceho hudbu cez sluchadla
http://www.mintpressnews.com/video-unarmed-utah-man-listening-to-headphones-when-killed-by-police/206250/

14

Odpovědět

+NIAUregressiv neviem jak ty, ale ja aj ked mam sluchadla pocujem co sa deje naokolo. asi mali nejaky dovod na to, co spravili. vo videu vidno, ako sa tipek otocil, policajt krical aby dvihol ruky hore, ale on ich daval smerom k vrecku.

40

Odpovědět

+NIAUregressiv: myslím že cajti nevytahujou zbraň jen tak pro nic za nic na někoho ... krom toho kdyby na mě mířil policajt a přesto že nevím co mi říká páč mám muziku v uších tak první co ukážu tak prázdné ruce nad hlavou ... je obecným pravidlem "prázdné ruce=žádná zbraň" ...to poslední co bych dělal je strkat je do kapes .... navíc v americe se v minulým století stříleli policajti jak krasata na porážku a kriminalita je tam mrdakrát větší než tady ... a že tam má kvér kdejakej debil, všude samá fetka apod. ... na hrubý pytel hrubá záplata. ... když se chováš jako prase je s tebou asi tak nakládáno ... vidím ty zvářata co tady dělaj bordel u nás, byli i 20x trestaní za krádeže a napadení apod. a běhá si to po světě, dělají bordel, to co si dovolej na policajty to je pro mě nepochopitelný, to co si lidi dovolej vůči obyčejným lidem je pro mě nepochopitelný ! nevím jak ty ale já hodlám žít a vychovávat svý dvě děti ve světe kde se nemusej bát že je nějakej zkurvenec okrade, znásilní a podřeže ... a policajti mu nemůžu nic udělat protože se najde nějakej pojebanej sluníčkář co je na jejich straně a udělá z nich chudáčky a posranej soudce jim přiklepne podmínku v base, kde mají 46ti palcovou Full HD Tv, Xbox a stěžujou si na málo programů a bavlněný ponožky ! takový zvířata ať raděj odprásknou když budou ohřožovat slušný lidi !

30

Odpovědět

Bundle s Unity je spíše asi trest :-) Ale jinak hezké video :-)

61

Odpovědět

Policajt: "Dobrý den, pane řidiči, jako jediný z kolony jste jel spořádaně a vyhráváte 10 000 korun!"
Řidič: "No super! Konečně si budu moct udělat řidičák!"
Manželka: "Neposlouchejte ho, pán policajt, on vždycky mluví nesmysly, když je vožralý."
Tchýně ze zadního sedadla: "Já vám říkala, že s tím kokainem daleko nedojedeme!"
Z kufru: "To už jsme za hranicemi?"

591

Odpovědět

Pomáhat a darovat!

81

Odpovědět

a to platil stat? tohla ma delat conan nebo fallon a ne ty jejich sracky..

328

Odpovědět

Někdy se dokonce i policie spojí s organizací, která vždy před vánoci rozdává dárky běžným lidem, a rozhodnou se jim zpříjemnit den. S ORGANIZACÍ, S ORGANIZACÍ, S ORGANIZACÍ, S ORGANIZACÍ...neumíš číst nebo jsi jen blbej a navedenej? :)

330

Odpovědět

Teď si představte, že máte v kufru mrtvolu a on vám chce udělat radost, koupí vám televizi a řekne vám, tak to pojďme hodit dozadu..

550

Odpovědět

Dobrý námět na film. Z nějakého důvodu jsem si vzpomněl na Fargo.

170

Odpovědět

+R3dijá na Malou miss sunshine :)

00

Odpovědět

ale tie world wide weby sú naozaj wide ... kedysi som pozeral video, kde chlapík hádzal saltá ponad sediacich policajtov a tí ho chceli za to zatknúť (samozrejme tiež tuto v tých spojených demokraciách) .. tak že je to zaujímavé :) ale každopádne milé od týchto že aspoň niekomu tým urobili radosť.. aj keď mladému chlapíkovi dať telku? to fakt radšej len takým ako bola tá prvá pani a ten pán s xboxom, že pre deti :)

11

Odpovědět

Lowell má jednu z největších kriminalit ve státě a co do počtu a rozmanitosti obyvatel je to tam doslova k zblití, takže je potřeba ukázat, že je to tam krásný a zatlačit na srdíčko ...

25

Odpovědět

u nás pravidelně jeden policajt každý Vánoce nakoupí dárky za několik tisíc z vlastní kapsy pro děti z místního dětského domova ... takže i tohle je možný

370

Odpovědět

super, takovýhle fajn chlapů není nikdy dost :)

90

Odpovědět

Snažil jsem se představit si tohle v Česku :DDDD Šílený :D

150

Odpovědět

A já vždy dostanu jen pokutu :D :D

210

Další