Vědecky přesná Rychlá rota

Thumbnail play icon
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:5 437

Vědecky přesného Spider-Mana nebo třeba seriál My z Kačerova jsme už tu měli. Dnes je čas na přesnou verzi seriálu o dvou čipmancích.

Přepis titulků

VĚDECKY PŘESNÍ Správná fakta, když zrovna propadáš. Teď vám řekneme, co jsou čipmankové zač. Borelióza, vši a mor, hantavirus a vajíčka parazitů. Chip, Chip, Chip, Chip a Dale... Našel jsem čipmanka. Zákon hájí, přenášejí vzteklinu, mají ostré drápy a jsou nebezpeční. I když působí roztomile, chlupatě a prosťoučce, chcípnou, když jim zuby prořežou mozek.

Chip, Chip, Chip, Chip a Dale zákon hájí. Chip, Chip, Chip, Chip a Dale a navíc mají v domečku tunely plné hoven. Věděli jste, že čipmankové mají v penisu kost? To je kost v penisu. A zákon hájí! Lidé jsou kvůli nim nemocní. Zabíjejí lidi. Víc než čtyři jen v Yosemitu.

A nezapomeňte na tu kost v penisu. Vědecky přesní! Chip, Chip, Chip, Chip a... penis. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přesně tohle tomuto webu poslední dobou nejvíce schází... fakta o penisech. Mé srdce plesá :)

141

Odpovědět

V tomto ohledu je velmi obtížné překonat tento díl Pravdivých fakt: Kachna

91

Odpovědět

+XardassNo pravdivá fakta jsou zpět, zefrank udělal dvě nová videa, posílal jsem Vám žádost o překlad, tak snad se k nim vrátíte a myslím, že to kachní video bude někdy překonáno :)

60