Vědecky přesný Santa Claus

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:558
Počet zobrazení:7 584
Nám nosí dárky Ježíšek a ten naši malou zemi za noc stihne, ale co takový Santa Claus? Ten má přeci jenom na práci trochu víc dětí a v tomto videu se dozvíte, jak by to vypadalo, kdyby se celá věc brala z vědeckého hlediska.

Přepis titulků

Severní pól Santa dává dárky všem hodným dětem, jak ale stíhá obletět celý svět? Vědecky přesný Santa Claus Je zde 91 miliónů dětí, takže musí cestovat 3 000krát rychleji než zvuk, což je 0,001 vteřin na dům. Více než 300 000 tun hraček, taková tíha by vytvořila meteorové krátery, v rozmezí 3,8 km napříč celou Zemí.

Vánoce jsou také pohanský festival darů, který si přivlastnili Římané na základě mýtů o Ódinovi. Je to bůh války a smrti! Santova cesta v sáních je celkem krátká, síla 4 miliónů liber ho změní v mleté hovězí maso.

Nejspíš díky tomu se dokáže napasovat do komínů. Jeho sobi shoří kvůli rázové vlně, kterou vyvolají. - Takže je Santa tichý? - Ne, to je hovadina. Slyšeli byste ho explodovat i ze vzdálenosti 80,5 km. Elfové nejsou skuteční, hračky jsou vyráběny v zahraničí. 85% z nich je dovezeno ze zemí, které ignorují zákony o práci dětí.

Zpátky do práce! Oslavujte s přáteli, rozsviťte si stromeček, Veselé Vánoce vám přeje Fox ADHD. Číňané jedí sobí čuráky, aby byli zdraví. Překlad: Pamis www.videacesky,cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak jestli tohle ve vás nenavodí ducha Vánoc, tak už nic.

1441

Odpovědět

Ježíšek jako mimino nosí dárky venku v zimě :D Samotný dítě za tmy venku :D

393

Odpovědět

A Santa přiletí a nabízí mu, že ho povozí na saních, ať se jde podívat do jeho pytle, že tam má pro něj schovanej dáreček.

270

Odpovědět

ježíšek se přenáší i s dárkama

01

Odpovědět

Začínám být těch borců z USA nějak přežraný a doufám, že si to sem nenecháme všechno násilně vnutit za 5 lahví coca cola bez cukru.

2025

Odpovědět

Nikdo ti to nenutí.

94

Odpovědět

Já bych toho Ježíška nepodceňoval, sice nemá tak velkou pracovní plochu jako tlusťoch, ale ten má na to celou noc, jenže Ježíšek to musí stihnout do té doby než všichni povečeří a pak se hned vrhnou na dárky.

1190

Odpovědět

Nakládaný sobí čůrák s vejci mmm.

752

Odpovědět

Taky sobím, nebo může bejt i jiný?

182

Odpovědět

No tak to je síla :-D

230

Odpovědět

Jen 91 milionů dětí ze 7 miliard lidí.... OMG Lidstvo je na pokraji vyhynutí :/

921

Odpovědět

91 milionov verí v santu, ostatným nosí darčeky Ježiško :D

843

Odpovědět

+wolf1438a nezapomeň na nějakej irák a tak.. ti na to uplně serou :D

601

Odpovědět

+wolf1438V klipu jsou zmíněny "všechny hodné děti"... jinak jde o typický klip FOXu. Cukrem obdarovat "ty hodné americké" a zesměšnit zlé číňany (v číně se sob polární nevyskytuje)

1322

Odpovědět

Jenom v 1:02 máte, že shoří kvůli otřesům. 'Shock wave' je ale 'rázová vlna' - vzniklá nadzvukovým pohybem.

730

Odpovědět

Sobí ?****i na konci :D To mě dostalo :D

791

Odpovědět

Něco pro děti :D

1021