Velikost

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:4 671

Pánové, víte, kterými věcmi se můžete znemožnit před svou ženou? Ne? Zde ke zhlédnutí menší rada.

Vysvětlivky:
Chřástalové jsou ptáci žijící především v rákosinách, rybnících a podmáčených loukách. V Česku se vyskutují druhy polní, vodní, kropenatý, malý a nejmenší, přičemž u nás jsou chránění, například chřástala polního ohrožuje brzké sekání luk již v červnu, kdy mláďata ještě nejsou vylíhlá.
Ipanema je čtvrť v Rio de Janeiru, ve které se nachází druhá nejznámější brazilská pláž po Copacabaně. Jde o kulturní centrum města, ačkoliv název vychází z indiánského pojmenování pro páchnoucí jezero nebo špatnou řeku bez ryb.

Přepis titulků

Udělejme tohle. Podívej se před jídlem na dárek, který jsem ti koupil s láskou. - Doufám, že se ti bude líbit. - Lásko, jsi nejlepší. - Moc se mi líbí. - Vyzkoušej si to, jestli ti padnou. - Určitě mi padnou, je to M? - Ne, je to L. - L? - L. Tys mi koupil L? Slečna prodavačka mi řekla, že střih není velký, tak jsem to riskl. Je tedy nemožné, aby mi padly.

- Já myslel... - Takže jsem neskutečně tlustá, - a proto se do nich nevejdu. - Jistě, že ne. Ty jsi roztomilý. - XL... Je to XL. - Anno Lauro. - Tahle sračka je XL. - Anno Lauro, je vidět, že ti to bude. Samozřejmě, že mi padne. Do těchle šatů se vejde i tlustá březí kráva těsně před porodem. - Tak je vyměníme.

- Vyměníme? Dobře, tak je vyměň za grill, abych mohla žrát jako bláznivá kráva. Mimochodem, proč jsi připravil večeři? Myslíš si, že miluju jídlo? Že mám ve zvyku neustále jíst? Že se pořád přejídám? Těší mě pouze jídlo. - Toto je lehká večeře udělaná s láskou. - Jo, proč je ta večeře lehká? Myslíš si, že musím zhubnout, abych se vešla do téhle XL sračky, že? Všemu rozumíš úplně špatně. M. Jediná věc, o kterou tě prosím, je M. A nyní si povšimni jedné věci. Neřekla jsem S, protože si jsem vědoma reality.

Řekla jsem M. - Slečna prodavačka... - Slečna prodavačka? Vysvětlím ti, co chce. Chce, aby celé lidstvo mělo obézní stehna, ne tyčky, jako mají chřástalové. Zasraná zkurvená děvka. Ale zítra tam půjdu, znám ten obchod. Podle krabice jsi to koupil na Ipanemě, viď? Zítra ji navštívím a přimáčknu jí rohovky k zemi. - A taky jí zlomím nožičky. - Můžeš si ty šaty alespoň vyzkoušet? Proč si je mám zkusit? Nestačí být ponížená teoreticky, ještě musím být ponížená v praxi?

Stačí. Zapomeň na to. Dáme si večeři, jež byla udělána s láskou. Tak. Večeře k našemu výročí. - Už nikdy v životě nebudu jíst. - Anno Lauro, stačí, vrátím to. Jaképak vracení? Hovno vrátíš. Tuhle sračku nechám vyvěšenou na dveřích od lednice. Víš proč? Protože vždy, když pocítím náznak hladu a začne mi už být blbě, budu se svíjet bolestí a umírat hlady, tak si vzpomenu na toto krásné období, nádherné období, kdy jsem nosívala XL.

- Co je v té druhé krabici? - Vůbec nic. Na něco se tě zeptám, Fernando. Nejsou v té krabici náhodou další krásné a nádherné žluté šaty, které bych mohla sešít k těm předchozím, pokud by mi zvlášť nebyly? - To bych neudělal. - Dej mi to. - Není proč. - Dej mi tu sračku. Čokoláda. Čokoláda. Slečna prodavačka mi řekla, že je dobrým dárkem k šatům...

Překlad: Adeus www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Celou dobu jsem doufal, že si je nakonec vyzkouší a nevejde se do nich.

10

Odpovědět

OMG, že to řeší. Já mám pocit, že v každím obchodě mám jinou velikost...a nemám pocit, že bych se smrskla, nebo natáhla... chudák kluk, asi vybral blbé období v měsíci na rande. (Kdyby ho měla ráda, tak to neřeší)

00

Odpovědět

Takt si říkám o kolik musí mít gayové jednodušší život...

00

Odpovědět

Nj, chlapi to maj někdy se svými protějšky těžké... Ale i my ženy, které chodíme nakupovat se svými kamarádkami víme své... někdy lepší nekomentovat a nechat jim jejich "pravdu"

Jedna moje kamarádka, se kterou čas od času vyrazím na nákup oblečení, se z nějakého nepochopitelného důvodu vždy mermomocí snaží narvat do velikostí XS a S, i když by jí spíše padlo M/L. Když se do toho narve a vyjde před kabinku, chce slyšet můj názor.. To je pak vždy dilema, jestli být upřímná nebo říct milosrdnou lež... volím vždy něco mezi tím a doufám, že bude klid...

30

Odpovědět

V 1:05 jej povie, ze je absolutna p****a a ma pravdu

57

Odpovědět

preco si mi dala minus , ty kravo tlusta

310

Odpovědět

+v m vargaTy jsi vazne retard!

10

Odpovědět

Zlý Kůň už poznal pár takových klisen.
Zlý Kůň si je zcela jist, že se dostatečně znemožnily samy.
Zlý Kůň má teď hříbátka s rozumnější klisničkou.

177