Chycen v systémuVideo Game High School (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:554
Počet zobrazení:8 498

Dnes tu pro vás máme malý dárek v podobě předběžného vydání předposledního dílu VGHS . Ten tak trochu vybočuje z typického formátu ostatních epizod a dozvíte se, co všechno se dá stihnout za 24 hodin. Jack Bauer by záviděl. Vy, kteří si už nepamatujete události předchozího dílu, se dočkáte velmi barvité rekapitulace. V pátek vás čeká epické a více než dvacetiminutové finále, které si rozhodně nenechte ujít. PS: Video pokračuje ještě po titulcích!

Přepis titulků

V minulých dílech VGHS... Jenny ve Varsity? Pod mým vedením ne. - Přihlásila jsi mě na driftovací závodění. - Tede, omlouvám se. Je načase se rozdělit, zlato. Skončili jsme. Jsi vyloučen! Sbal si své sny a odejdi. Promiň, Ki.

Ted zůstane tam, kam patří. V mém stínu. Proč jsi to udělal, Briane? Proč jsi to všechno zahodil? Protože jsi pro něj moc dobrá, Jenny. A protože tě miluji. KOPEC JÍDLA A ZÁBAVY SHÁNÍME VÝPOMOC O 1 DEN POZDĚJI...

U BRIANA Díky, pane D. Další rušná noc, pane D? U Briana je vždycky rušno. Dej si. Je to Brian D? Zeptej se ho, jestli si s námi nezahraje. Promiň.

Brian nikdy nehraje se zákazníky. No tak, vysmahni, lamo. Vrať se do VGHS, Jumping Jaxi. Trhni si, srabe. Jasně, půjdu. Vždy chráníš slabší. Tede? Jak dlouho už to je? 24 hodin?

Nezestárl jsi ani o den. Pojď, dáme si pizzu. A pak mi Calhoun řekl, že nemůžu přejít na rytmické hraní, protože když se zapíšeš, jsi v systému natrvalo. Pěkná blbost. Pořád stejný příběh. Calhoun vždy vyhraje. Má to ale zvrat. Ty ses přihlásil. Jsi stále v systému.

Mohl bys to zítra zkusit. U vyloučených to asi fungovat nebude, Tede. A i kdyby, tak zítra se mi to nehodí. Čeká nás obrovská narozeninová party. No tak, kámo. I když se mi to tady líbí, není to žádná VGHS. O to tak trochu šlo, Tede. Tady hrajeme hry pro zábavu.

Copak jsme se spolu nebavili? Zažili jsme toho spoustu. Na lepší časy. Takže... Jak se máš, Tede? Mrzí mě, co se stalo mezi tebou a Ki. Už nikdy to jméno neříkej. Čí jméno?

Moje jméno? Ki. Ki, to je překvapení. Jo, ahoj. Tady. Přestaneš se na mě už zlobit? Briane, řekni Ki, že opravení mé kytary nevynahradí zničení mých nadějí a snů. Tede, řekni Brianovi, že se chováš jako velký blbec.

Briane, Ki říká, že jsem velký... Sakra. Takže, Ki... Už je to dlouho. - Je to jeden den, Briane. - Jasně. Hej, ztroskotanče! Nezvládneš rock? Tak to zase vypadni. Pamatuj.

Vítězové neberou drogy. Ale ty jsi ztroskotanec, takže si běž sehnat drogy. Stojíš za prd. Gömböc. Proč je Ted takovej blbec? Ted není... Ted je jiný. Omluvila jsem se mu, a on se na mě stejně pořád zlobí. Já bych se měla zlobit na něj.

Vždyť já se na něj zlobím! Tvrdnu v rytmickém hraní, protože jsem chtěla vyřešit jeho problémy. Ki, nemůžeš vždy řešit problémy ostatních. Občas jsou problémy prostě... neřešitelné. Jako Hodgeova domněnka? Představ si to takhle. Ted je jako... Ted je jako tvůj Gömboss...

- Gömböc. - ...na kterém pracuješ. Jasně, občas škobrtne, ale musíš věřit, že se zase postaví na nohy. A až to udělá, určitě tě rád uvidí. Briane? Děkuji. Takže ty teď vedeš hernu arkádových automatů. Ahoj, Jenny.

- Máš to tady super. - Je to tu nejlepší, já vím. Jsem momentálně trochu zaneprázdněný, takže... Podívej, Briane. Nejsem zrovna nejlepší v omlouvání, ale... Jen jsem chtěla... Jenny, jsme vážně v pohodě. Taky jsem se choval jako blbec. Co kdyby sis tamhle šla zahrát nějaké hry? Na účet podniku.

Dobře, ale když tě vykopli... Bez tebe už to ve škole není ono, takže... se omlouvám. Neomlouvej se. Vážně. Teď jsem na tom líp. Však se rozhlédni. Ted tady dneska byl a říkal mi, že pořád můžu jít na výběrovky. Počkej, ty tam zítra ještě můžeš jít?

Jo, ale zpátky mě nevezmou. No a co? Lidi říkají, že se nedostanu do Varsity, protože jsem se rozešla se Zákonem, ale když nakopu zítra dost zadků, nemůže mě nijak zastavit. Promiň, myslela jsem, že hrát ve VGHS je tvůj sen nebo tak něco. Říkáš mi, že máš poslední šanci na splnění svého snu a ty to vzdáš? Co to s tebou sakra je?

Ty ses rozešla se Zákonem? To je to jediný, co jsi slyšel? Ne, já jen tak... Vážně myslíš, že mám šanci? U výběrovek. Ano, myslím, že u výběrovek máš šanci. Přesně to jsem měl na mysli. Dobře.

Takže tam zítra budeš? Nevím, Jenny. I kdyby mě vzali zpátky, VGHS se nezmění. Ale... zítra hodně štěstí. Víš... nikdy jsme si spolu nezahráli DXM.

Myslel jsem, že je to hra pro mimina. To říkáš jen, protože víš, že prohraješ. Vážně? Když trefím stovku, budeme tancovat. Není to tak lehký. Měl by ses stydět. Nikdy tě nebudu mít rád. PROMIŇ, ŽE JSEM TI ZLOMILA SRDCE.

SPRAVILA JSEM TI KYTARU, KI. Ki! Měla jsi pravdu. Choval jsem se jako velký blbec. Vím, že ses mě snažila chránit a mrzí mě, že jsi uvízla v rytmickém hraní s mým tátou. Dobře, to jsem si zasloužil. Prosím, odpusť mi. Opravdu mi chybíš. Můžeme být zase kamarádi?

To bylo super. Víš co? Jdu do té poslední šance na splnění mého snu. Dobře, protože Briana D, který nemůže nic ztratit, chci ve svém týmu. Dobře, kapitánko. Skoro nic. Skoro? Ahoj, Briane a Jenny.

Ki a já jsme se usmířili. A tím usmířili myslím líbali. Chápeš? Naše rty se dotýkaly. Super, přeju vám to. Takže, co budete dělat? Plácnutí! KONEC Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz V příštím díle VGHS.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak snad už ho Jenny narve do čokodíry až po koule, když to má bejt příště finále.

197

Odpovědět

DAT ASS!

190

Odpovědět

Inak vite,že v reálnom živote spolu Jeny a Brian chodia?

200

Odpovědět

on je nějak hodně bohatej? jinak si nedokažu představit proč

1914

Odpovědět

Nechodí spolu, jsou zasnoubený! :D bohatej? Nemyslim si, dřív mi taky připadal jako takovej hnusák ale teď už mi připadá sympatickej a pokud umí mluvit, nevidím důvod proč by sním Johnanna Brady nemohla být. Je to sice pěkná holka, obzvláště v obličeji, ale taky nic extra, zadej si její jméno do googlu a podívej se jak vypadala dřív, třeba se seznámili když ještě nevypadala takhle, a za celejch 8 dílů jsem ještě přes ty trika nenašel že by vůbec měla nějaký prsa :D

212

Odpovědět

Nezdá se mi to nebo Jumping Jax se jmenuje po postavě z League of Legends.

190

Odpovědět

skoda ze to nekdo (gt, spike tv atd) neudelaji jako serious serial :-DD bude 2. serie? by mohla..

180

Odpovědět

lukassy: Kdy se bude něco dít? Dělo, dobrej díl, obzvláště po scénáristický stránce, takovej ten klasickej oddych před konečným nářezem (dílem) podle mě skvělej díl nevím co máte :) a proč mi to děláte? Takovou dobu čekat na další díl :(

PS: Druhá série, podle oficiálního FB VGHS bude nejdříve za rok, přibližně ve stejný termín co byla první série, jelikož scénáře prý nebudou dřív než do konce prázdnin, a ten půl rok zabere příprava, hledání lokací a všeho kolem + další půl rok natáčení, střih, efekty apod. takže bohužel budeme čekat dlouho ještě :/

195

Odpovědět

Ja čekam kdy se tam bude něco dit a najednou konec :D

180

Odpovědět

Supeer :D som vyhappený ste ma ináč potešili, ste mi spravili dnes narodeniny druhé :D díki moc ;)

190

Odpovědět

Ja by som Teda zabil keby mi prekazí šancu u Jenny :D

182

Odpovědět

To fakt nikdo nepoznal, ze je to natoceny jako Casablanca? :D Minimalne ten zacatek, tam jsou zopakovany i nektery repliky z tohohle filmovyho skvostu. Jasne, potom uz se to Casablancy vubec nedrzi, ale ten zacatek je povedenej.

202

Odpovědět

Hej ja nechci aby to nikdy skončilo :D at natočí celovečerní film :D prosiiiim :D ja se chci dívat na jenny :D

184

Odpovědět

Radši na Ki

215

Odpovědět

uznávám trošku slabší díl, ale ten začátek to je něco :-D jinak příští díl bude v podstatě jenom střílení, tak je se na co těšit :-) je to sice kýč, ale seriál žeru. Už se nemůžu dočkat druhé sérky, což bude nejdříve za půl roku, počítám spíš s rokem.

183

Odpovědět

Je prekvapive ze ackoliv ten serial je ve skutecnosti celkem blbustka tak se od nej proste nemuzu odtrhnout a zeru kazdou minutu

:D Nechápu se :D

181

Odpovědět

Nééé a v pátek tu nebudu :( Co mi to děláte?? Čekat na konec 2 týdny :( :D

186

Odpovědět

Opravdu zvláštní díl, snažili se ho udělat jinak a něco se jim povedlo. Moc se mi líbil začátek jak ,,zopakovali,, minulý díl ale ten 24hodinový skok byl rozhodně dost mimo. To přece nejde takhle přeskočit úplně někam jinam. Jinak souhlasím že Brian to často přehrává, Jenny je kus a těším se na poslední díl.

182

Další