Všechno schválně – reklama BVG

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:167
Počet zobrazení:8 242

Berlínská dopravní společnost má ráda netradiční reklamu. Loni prodali limitovanou edici tenisek, které platí jako jízdenka, v tomto videu vás zase vezmou do zákulisí svého podniku a ukáží vám, jak to u nich funguje.

Přepis titulků

Zdravím. Chtěl bych roční jízdenku, máte je? Ale samozřejmě, mladý muži! Jen za 60,66 eur měsíčně patří tato kartička vám. Cože? Tolik? Na co všechno to platí? Vše, co od nás očekáváte. Zní to jednoduše, ale je to spousta práce! Obrovské výdaje! Ukážu vám to. Třeba naše zpoždění.

Každé pondělí se koná loterie zpoždění. Naše cvičená veverka Clemens losuje, o kolik později která linka přijede. 12 minut pro autobus M41. Slušný... Pojďte dál. Nebo naše hlášení. Zkoušeli jsme kdeco, než jsme získali dokonalý výsledek a naše hlášení opravdu vůbec nejsou srozumitelná. Od bonbonů proti kašli, přes chleba s játrovkou, až jsme našli řešení – indiánky v čokoládě. Přesně pět! Pozor, pozor, nenastupovat! Náš brzdový bowling, tradiční soutěž našich řidičů.

Cílem je porazit co nejvíce lidí. Ten, kdo správně šlápne na brzdu, vyhrává. Tak se vždycky pořádně držte. Pojďme dál. Pšt, tady panuje nejvyšší soustředění. Na tomto simulátoru zavírání dveří trénují naši řidiči cit pro správné načasování a mačkání tlačítka přesně tak, že se dveře zavřou přímo před nosem přibíhajícího cestujícího. Za všechno, co nabízíme, je tedy pouhých 60,66 euro měsíčně opravdu férová nabídka.

BVG – Protože vás milujeme. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

meh

23

Odpovědět

Zavírání dveří před nosem bylo výborně zpracované :D Na mě však tito přivírači nemají, já tam vrazím ruku a dveře se opět otevřou :P

160

Odpovědět

Počkejte až si potrénujou i toto. Odejdou vám i s rukou

70

Odpovědět

Error loading YouTube: Video could not be played.
Chyba při načítání YouTube: Video nelze přehrát.

02

Odpovědět

Zkus stránku znovu načíst. Mně poslední dobou YouTube takhle taky občas blbne.

20

Odpovědět

to bylo jako reklama na dpmb ( pro ty co jsou z Brna ...)

210

Odpovědět

Zrovna jsem to chtěl napsat. Hlavně bowling a zavírání dveří!!!!

00