Vzácné zboží

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:731
Počet zobrazení:9 559
Dnes jsme si pro vás připravili vskutku nezvyklé vánoční video. Tento originální finský krátký film nám představí skupinu lovců, která je na stopě velmi vzácné šelmy žijící v laponské divočině. To, co uvidíte, vás určitě překvapí a mnohým možná navždy změní pohled na Vánoce. Pokud vás tento snímek zaujal a chcete vědět, jaká další rizika vám hrozí při zacházení s produktem, nezapomeňte se podívat i na zítřejší pokračování! Toto video není vhodné pro osoby mladší 18 let!

Přepis titulků

Než se na zem snese první sníh, pouštějí se do práce. Profesionální lovci se schopnostmi vypilovanými staletími praxe a předávanými z otce na syna. Následující své instinkty míří do laponské divočiny. Jejich tým se skládá ze tří velezkušených mužů. Stopaře, zaměřovače a střelce. Každý živý tvor se před jejich uměním třese strachy. Ti nejlepší z nejlepších.

Pod severským větrem se pohybují naprosto neslyšně. Vědí, že kořist uslyší i ten nejtišší šelest na míle daleko a před lidským pachem se má neustále na pozoru. Díky rokům tvrdého tréninku se dokáží vžít do okolí jako nikdo jiný. Jejich ostřížímu zraku neunikne ani velmi vzdálený cíl. Přesto se jen hrstce vyvolených střelců na mušku dostane ON. Král lesa. Druh starý téměř 300 let.

Dechberoucí okamžik. Děda Mráz je považován za jednu z nejvzácnějších volně žijících šelem celé severské divočiny. Toto je nejtěžší část. Dostihnout a unavit kořist. Takto velký Děda Mráz roztrhá na kusy i dospělého medvěda. Jen na jeho zpomalení je třeba několika zásahů. Ale i zraněný Děda Mráz dokáže utíkat neuvěřitelně dlouho. Lovci si jsou vědomi, že sebemenší chyba je nepřípustná!

Spolupracujeme s laponskými lovci Dědů Mrázů již od roku 1793. Intenzivním výcvikem chování a jazykových schopností je produkt připraven plnit přání milionům dětí. Tento časově náročný proces vyžaduje od cvičitelů nezměrného úsilí. Hotový produkt je důvodem k oslavě. Vyvážíme jen dokonale vychované a extrémně vzácné, originální Dědy Mráze z Finska do více než 150 zemí světa každé Vánoce. Jsme exkluzivní dodavatelé.

Vzácné zboží s. r. o. Ze země původního Dědy Mráze. Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (77)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět nefunkční.

00

Odpovědět

Video opět funkční.

216

Odpovědět

nejde to :(

200

Odpovědět

Nelze přehrát!

180

Odpovědět

Nefunguje.... prosím opravit!

180

Odpovědět

hele vy chytrolíni,presnej preklad je Otec vánoc ...takže tak :)

190

Odpovědět

drump kde jsi to prosím stáhl?hned jak jsem to viděl mazal jsem na uložto ale tam nic.plis odpověz

180

Odpovědět

Santa Claus

180

Odpovědět

Včera jsem film Rare Exports stáhl, viděl. Je to dobrý film, vážně se mi líbil, ale opravdu se jedná o Santu Clause, ne o dědu mráze :P

181

Odpovědět

Ja jsem naopak rada, ze je tam Deda Mraz..Santa k tomu fakt nesedi..kdyz uz se vam to nelibi, tak si reknete ze je to proste Father Christmas a mate to vyreseny..ja jsem ted v Anglii a nekolik rodin, co znam, Santu nesnasi a prosazuji Father Christmas (i kdyz podle me je to jedno a to samy, ale Santa je mnohem vic komercni :D..

180

Odpovědět

taky souhlasim s tim ze by to mel byt spis santa claus - podle me je to tak mysleno a je uplne jedno jestli tady u nas je zazity jezisek nebo nekde neco jineho...

181

Odpovědět

Nevím ale řekl bych že se tam Santa Claus hodidí více než Děda Mráz ;)

181

Odpovědět

Ten celovečerák mám stažený už dobrý rok, ale nikdy sem se k tomu neodhodlal (čekal sem obyčejnou pohádku), no.. hned jdu na to, díky :)

180

Odpovědět

..pěkně natočené..

180

Odpovědět

prosím o víc videí s nahatýma holkama pro spravení nálady :D

191

Další