Co je v kabelce?Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:5 386
V této hře musí Ryan s Colinem improvizovat scénku na téma astronautů ve vesmíru za pomoci rekvizit, které naleznou v kabelkách dam z publika. Wayne poslouží jako porouchaný android, se kterým se musí dvojice vypořádat.

Přepis titulků

A pokračujeme hrou s názvem Co je v kabelce? Zahrají si ji Wayne, Colin a Ryan, tak pojďte dolů. Jonathan si počká. Hra probíhá tak, že všichni tři budete hrát dramatickou scénku. Ve vašich rolích, Ryane a Coline, vám budou nápomocny tyto krásné kabelky, které nám velkoryse darovaly členky našeho publika. Katrino a Grace, kde vás mám? Zdravím vás, dámy. Děkujeme za darování vašich kabelek. Slibujeme, že se vám vrátí asi tak polovina věcí.

Ryan a Colin jsou astronauti na vesmírné stanici, kterou poškodil déšť meteorů. Musí provést opravy za pomoci svých kabelek… - Pochopitelně. - A následně opravit porouchaného androida Wayna. Začínáme. - Pojďme si promluvit s FL-7. - Zdá se, že není v pořádku. - Co se děje? Na palubě je vše v pořádku… Na palubě je vše… Na palubě… - Zní jako špatné rapové album. - To jo. - Na palubě… - Raději bychom ho měli rychle opravit. - Tohle tam bylo kdovíjak dlouho.

- Jimmy Stewart… John Wayne… Nesouvisející odkazy… - Odeberu mu jeden z jeho obvodů. Je to nejspíš jeho základní deska. - Fajn. - Mám to! - Víš ty co? Někdy stačí být veselý. Mám to, mám to. Nemám to. Sebeobranný protokol, sebeobranný protokol… Útočí! Rychle, omráčíme ho! Tak jo, je mimo.

- To bylo těsné. - Později mi za to ještě poděkuje. Elton John. - Musíme odsud zmizet. Nastartuj paprsek. - Odpočet. - Deset, devět, osm… - Nikdo nereaguje! - Mluvím s tebou! - Já tě ale nepřenesu! Měli jsme asi jednu vysílačku nechat na lodi! Sedm, čtyři, pí, tři celé jedna, čtyři… Optické jednotky poškozeny.

Rychle! V další otočce ho vypnu. Dobrý, mám ho. Je vypnutý. Katrino a Grace, děkujeme mnohokrát za vaše kabelky. Dobrá práce. Tisíc bodů Waynovi za to, že snáší neustálé zneužívání svého pozadí. - To byly opravdové ponožky, že? - Myslím, že jo. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nikdo nebude mluvit o tom, že asitka měla v kabelce činské hůlky?

01

Odpovědět

Jak víš, která kabelka byla její?

00