Klobásová pártyWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:10 062

Na dnešní klobásovou párty si Jonathan opět pozval dost zvláštní individua. Posuďte sami.

Přepis titulků

Máme tu hru zvanou Párty. V této hře pořádá Jonathan párty a Wayne, Colin a Ryan jsou jeho hosty. Každý z nich má ale poněkud výstřední vlastnost, kterou musí Jonathan uhádnout. Wayne, Coline a Ryane, až budete připraveni, seřaďte se tam a já vás budu po jednom volat zvonkem. Ty, Jonathane, můžeš zahájit párty. Tak fajn. Mám tu bratwursty, klobásy i párky. Bude to skvělá klobásová párty. Koho to tu máme? PŘI MYŠLENCE NA SEX ZTRÁCÍ KONTROLU NAD KONČETINAMI - Páni, klobása!

- Jo. - Páni, jseš v pohodě? - Jasně, bude to super. - Jseš v pohodě? Nepotřebuješ prášky? - Ne, je mi fajn. - Chodíš do posilovny? - Jo, trochu. Panebože. Půjdu otevřít. PRINCEZNA SNAŽÍCÍ SE POLIBKY VŠECHNY PROMĚNIT V PRINCE Páni.

To je úplně nový svět. Přijde ještě někdo? Spousta lidí. Je tu i dost jídla, posluž si. Díky. Ahoj. Zase nic. Ještě jeden host. - Ahoj! - Jak je? - Skvěle! - DĚJÍ SE MU SAMÉ TRAPASY - Můžu dál?

- Jistě! - Super... - Tak a mám po erekci. - Ale ne. Takový zvuk bych nečekal. Dáš si maso? - Šlo o dvě různé události. - Dobře. Nelíbí se mi holky! To jsem řekl nahlas? - Ale ne. - Rozbil jsi můj skleněný střevíc. Podívejte, máme se tu bavit. Bude to zábava. I přes to, že když něco ochutnáš, usneš.

Jseš roztomilej. - A ty... Jsi prostě inkontinentní. - Omlouvám se. Trpíš inkontinencí. Kálíš, močíš a nekontroluješ to. - Jak se člověk cítí, když se mu tohle děje na veřejnosti? - Trapně. - Ano! Zmiz odsud. Zadem. - A ty... - Nemáš ještě žabí stehýnka? Jsi mix všech princezen ze všech knížek dohromady. - Doufá, že se...

- Promění v prince! - Jo! Zmiz odsud. Netuším, kdo jseš, tak po sobě pak ukliď. Čau. Víš ty co? Dnes dáme body my tobě. Díky, Ryane. Děkuju. Já ti dám rady, jak moderovat. Ty se budou hodit. A sakra! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To bolo dosť trapné povedal by som. Toto už viac nemienim pozerať. Neviem čo je na tom vtipné.

427

Odpovědět

Obdivuji ten talent improvizace, hra začne a už se člověk směje. :) To chce opravdu talent

200

Odpovědět

Tak tohle by Geňa hádal měsíc :D

340

Odpovědět

Ačkoli je jinak až svatokrádež srovnávat Whose line s partičkou, tak tady mi trochu vadilo, jak mu pomáhali a nenechali ho v tom vykoupat, jak by se stalo v české verzi.

190

Odpovědět

No, tady to sice trvalo chvilku, ale neuhodl vůbec nic.

101

Odpovědět

+JillTo sice neuhodl, ale na druhou stranu to bylo vtipnější, než když by ze sebe dělal půl hodiny debila.

112

Odpovědět

Géňa to hraje, Suchánek to jednou řekl. Tedy občas se stane, že opravdu neví. Prý ale většinou přehrává kvůli lidem a show :) Česká Partička je občas dobrá, ale když si pustím tohle tak opravdu vidím co všechno kopírují, teď nemyslím jen ten pořad, ale i různé další věci. :)

30

Odpovědět

+MUDr. Prof. Huskylebo tito to nehraju, vole, obcas sa divim comu ludia uveria

011