Mrtvoly: Špionka Kathie Lee GiffordováWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:3 863
Ve hře Mrtvoly si hlavní role střihnou RyanWayne a Kathie Lee Giffordová. Všechny zesnulé bude ovládat a dabovat Colin a především Kathie mu to rozhodně neusnadní.

Přepis titulků

Další hrou jsou Mrtvá těla. Hrají Colin, Ryan a Wayne, tak pojďte dolů! Potřebujeme ale ještě jednu mrtvolu, takže přivítejte hosta, kterým je televizní legenda Kathie Lee Giffordová! - Ahoj, Kathie Lee Giffordová. - Ahoj! Funguje to tak, Kathie Lee, že v téhle hře musíš dělat mrtvou. S Ryanem jste měli hrát scénu v divadle, ale zemřeli jste. Představení ale pokračuje, takže Colin vámi bude hýbat, jako byste žili.

V průběhu scénky přijde Wayne a také okamžitě zahyne. Tématem scénky je, že sexy agentka CIA, Kathie Lee, svádí ruského špiona, Ryana, a zároveň se mu snaží ukrást tajné kódy, které má někde u sebe. Poté přijde Wayne… Kathy už se vžívá do role. Poté přijde Wayne, konkurenční špionka, která ty kódy chce také. Můžete začít. Jsi mrtvá.

Víš, něco na tobě je. Nemůžu ti věřit, ale ty tvé oči… Bože! Je vážně mrtvá. Zatancuji si kozáčka. To je tanec lásky! Naplácej mi! Věděl jsem, že ode mě něco chceš! Nevzdám se!

Svoji zemi nezradím! A teď mi dáš ty kódy… Připravila jsem plány… A jsem připravena tě mučit! Umím ju-jitsu pozadu! Jestli ta tajemství neprozradíš, zemřeš! Copak nevidíš, že tu mám něco na práci? Našla jsem, co jsem hledala! Doufala jsem, že to bude větší!

To bylo vážně namáhavé! Takovou noc jsem už dlouho nezažila! - Kathie Lee Giffordová, vážení! - Díky! Vážně neuvěřitelná! Kathie Lee Giffordová! Ta se tomu fyzicky úplně oddala, Wayne. To jo, je úžasná. Jo, asi bychom jí po tom všem měli zařídit návštěvu u chiropraktika. - Bylo to náročné.

- Já ji zpracuju. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo by do tý báby, pardon, dámy v letech, řek, že se to vezme tak svědomitě.

00

Odpovědět

Vloudila se chybka: Wayne hraje špionku, ale překlad jeho textu je v mužském rodě.

20

Odpovědět

Díky za upozornění. Opraveno. :)

00

Odpovědět

Úžasný herecký výkon na hromadu mŕtvol.

60