Mrtvoly: Středoškolská muchlovačkaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:5 066
Nejnovějším úlovkem do role mrtvoly je modelka Nina Agdal, která si s Ryanem střihne muchlovačku v autě. Nebude to ale jen tak, protože milostnou chvilku jim naruší vlkodlak. A celé tohle divadlo má navíc pod taktovkou loutkař Colin.

Přepis titulků

Následuje hra Mrtvoly, kterou si zahrají Colin, Ryan a Heather, tak pojďte dolů! Zapojí se i jedna mrtvola navíc, takže přivítejte hosta z Dánska, hvězdu z obálky Sports Illustrated, úžasnou supermodelku Ninu Agdal! Ano! Hra probíhá tak, že Nina musí předstírat, že je mrtvá. S Ryanem jste měli v divadle odehrát scénku, ale zemřeli jste. Colin teď musí vše odehrát sám, takže s vámi bude hýbat jakoby nic. Chovej se slušně.

V průběhu představení přijde Heather a rovněž okamžitě zemře. Colin musí celou scénu dohrát sám. Tématem scénky je, že lásky ze střední Ryan a Nina se muchlují v Ryanově autě… - Tohle asi psal Ryan. - Prostě to přečti! Zničehonic k nim vtrhne vlkodlak Heather a zaútočí na ně. - Připraveni? Můžete začít. - Tohle mi jde. - Slyšel jsi to? - Ano. Ve skutečnosti nejsem středoškolák.

Jsem starší student, co se snaží dodělat střední. Je mi 87. To nevadí, mám ráda starší muže. Moje poslední erekce mi zlomila kyčel. Mám mnohem víc zkušeností než ty. Sleduj moji sexy chůzi. Sednu si k tobě na klín. Polib mě, ty blázne. Rád bych, ale brání mi v tom můj nos.

Chci tě, tady a teď. Co se to tu děje? Potřebuji čerstvou krev! Mám drápy! A já mám nehty od Chanela. Počkat! Vracím se ze záhrobí! Zbývají mi jen tři vteřiny života! Okamžitě potřebuji sex!

Potlesk pro Ninu Agdal, vážení! Nina Agdal, vážení! Víš ty co, Coline? Mám pocit… Nosíš tu lidi, docela si dáváš zabrat! - Jak se cítíš? Nepotřebuješ si lehnout? - Jo, protože jsem tak starej. Sundal bych tě kdykoliv a ty to dobře víš! Do ní, do ní, do ní! Ukaž se, starouši. Máme tu bitku.

Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hergot ta byla krásná :-)

00

Odpovědět

Zatracení klikaři..

100