Náhradní hlas: Čaroděj RyanWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:4 474
Colin dnes bude dabovat herečku Kaitlin Doubleday, které se jakožto princezny zmocní čaroděj Ryan. Na pomoc se jí vydá princ Wayne Brady, ale nebude to mít lehké.

Přepis titulků

Tématem je, že zlý čaroděj Ryan zajal krásnou princeznu Kaitlyn a svými kouzly ji mění na ohavné stvůry, když na scénu vtrhne princ Wayne, aby zasáhl. Klasický princ, nebo Prince? To nechám na tobě. Bavte se, vážení. Máš trochu hrubý hlas, napij se tohohle. Ráda, díky.

Není lehké být princeznou. Napiji se a… Bože, bože můj! Stává se ze mě monstrum! Jako ta kráska, co bydlí se zvířetem! Musím se tomu bránit svojí přirozenou krásou princezny. - Teď jsi mě proměnil v křečka. - Ach ano. - Vlez do svého kolotoče, křečku. - Ne! To je princ Wayne! Nejhezčí muž v místnosti! Zdravím tě, princi Wayne. Jak vidíš, proměnil jsem tvoji milou v křečka v kolotoči.

- A tobě provedu totéž! - Tvá kouzla na moji osobu neplatí. Netuším, o čem mluvíš. - Pojď, má milá. - Jsem zakletá a potřebuji polibek, který kletbu prolomí! A sakra, tak to jo! Rozhodně souhlasím! - Ale ne! - Copak se to stalo? - Proměnil tě v kozu! A tebe jsem proměnil ve stvůru bez rtů. - Ale ne! Co polibek? - Nemáš, jak ho políbit. To nevadí.

I když jsem koza a ty nemáš rty… políbíme se. - Tohle se stane. - Vytlačím své rty zpátky. Použiji prach, co mění čas, a posunu čas o hodinu vpřed. Jsem úplně vyléčená. Děkuji za ten krásný polibek a neuvěřitelný sex. Omlouvám se… - Alespoň to trvalo hodinu. - Potlesk pro Kaitlyn Doubleday! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po tom "tvoje kouzla na moji osobu neplatí" jsem čekal něco jako, že neumí černou magii, ale pak jsem si uvědomil jaký je rok. :D

31