Náhradní hlas: Hulk a HulkyněWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:5 027
Hostem a zároveň obětí Colinova dabingu dnes bude herec Scott Porter, který si ve scénce s Ryanem střihne roli Hulka. Wayne pak jeho ženský protějšek.

Přepis titulků

Ryane, ty jsi vojenský doktor, vyšetřující klidného Bruce Bannera, kterého hraje Scott – bože můj, splní se ti tvůj nerdský sen. Ten se najednou začne měnit v Hulka, když vtom přijde Wayne jako žena, Hulkyně, aby Hulka vyzval na souboj. Proč hraju v každé scénce ženskou? Drž hubu! Drž hubu a prostě to udělej! Až budete připravení, začněte. Sedněte si čelem ke mně, prosím.

Doktore, od té doby, co mnou prošlo to gama záření, není mi dobře. Cítím se slabý a nepoužitelný… - Podíváme se na vás, uděláme rentgen. - Dobře. Určitě? Zrovna jsem byl vystaven radiaci. Jistě, troška vám neublíží. - Já si nemyslím… - Jen dopíšu větičku na psacím stroji a můžeme… Hulk znepokojivě rozzlobený! Dobře, máte to zadarmo!

- Znám spoustu lidí… - Ty jeden doktůrku nosatej! Poslouchejte mě! Poslouchejte mě, budete v pořádku! Budete v pořádku! Všechno bude v pořádku! Ne! Ne! Nikdy jsem necítil takovou sílu! Můžeme ji využít pro dobrou věc! - Doktore…

- Doteď jsem nebyl schopný zvednout židli! - Doktore, děje se něco? - Ano, zešílel! Teď je 500 tisíckrát silnější! Pět set tisíckrát? Pomůžu vám! - Co se děje? - Měla jsem zmrzlinu. Božínku! Jsem z vás rozzlobená, nechte toho! Bože můj! Hulkyně! Božínku.

Hulk zamilovaný! - Počkat! - Hulk tohle chtít! No tak! Udělat Hulka šťastného! Scott Porter, vážení! To bylo skvělé. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty Ryanovo fakáče. :-D

00

Odpovědět

Waynovi se splnil sen. Narostly mu dlouhé kadeře.

00

Odpovědět

Co to udělala ta paní v páté vteřině? Nechápu...

04

Odpovědět

TO INAK ANI SKONČIŤ NEMOHLO.

00