Náhradní hlas: Módní návrhářWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:4 461
Colin dnes svůj hlas propůjčí Carsonu Kressleymu, účinkujícímu v módní reality show Queer Eye for the Straight Guy. Ten musí společně s Ryanem a Waynem odehrát scénku právě na téma sporu v módním průmyslu.

Přepis titulků

K této hře potřebujeme hvězdného hosta, přivítejte televizního módního experta a hvězdu pořadu Queer Eye for the Straight Guy, Carsona Kressleyho! Hra probíhá tak, že Ryan, Wayne a Carson budou hrát scénku, během které, Carsone, nesmíš mluvit. Hlas ti poskytne Colin, tak se snaž hýbat rty a dodat jeho blábolům smysl. Tématem vaší scénky je, že Ryan, rozhořčený módní návrhář, učí svého modela Carsona, jak na molu předvést jeho novou kolekci.

Vtom se objeví Carsonův protivný rival Wayne a rozhodne se dokázat, že má lepší pohyby. Až budete připraveni, můžete začít. - Deremy? - Ano? - Pojď se podívat na novou jarní kolekci. - Dobře, Baryle. - Najdi něco, co je… Tohle vypadá skvěle, tohle beru!

Do toho se nevejdeš, trochu jsi přibral! Cože? Nemůžu uvěřit, že poslouchám někoho, kdo je… oblečený jako zebra. Jen říkám, abys vlezl na ten běžecký pás a do 30 vteřin shodil kilo. - Jestli chceš shodit kilo, sundej si ten nos! - Tak hele! Slyšel jsi dobře! Jsem tvůj nejlepší model! - Dejme si šampaňské. - Dobře. - Pracoval jsem na nové chůzi. - Vážně? - Tahle se jmenuje Namazaný blesk.

- Ukaž! - Nevidím, Namazaný blesk mě oslepuje! - A pak zařadím pohled Rudá ranní obloha. A teď je spojím! Namazaný blesk na Rudé ranní obloze. Vidím to! Bože můj! - Ahoj, Cynthiafáte. - Ahoj. Koukám, že to je přítomno. - Páni, už zase. - Jmenuje se Deremy a je to nový model. - Deremy se rýmuje s „polib mi zadek“. - Ne, to ne. Nerýmuje. Co se to s námi stalo?

Byli jsme si tak blízcí. Miloval jsem tě jako bratra, i víc. - Co se to s tebou stalo? - Deremy! Takhle bychom měli chodit po mole! Nejsem si jistý, co tímhle prodáváme. Carson Kressley, vážení! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tyvl, tak ten je teplej až na půdu ; D

132

Odpovědět

Je. A Colin je plešatej až na půdu, Ryan nosatej až na půdu a Wayne černej až na půdu. Prostě taková pěkná půdička, mohla bych ji vidět?

121

Odpovědět

Je, a co? Zhostil se scénky s grácií a byl vtipný.

20