Náhradní hlas: Pěvecký soubojWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:53
Počet zobrazení:4 816
Colinův hlas bude znít z úst Kevina McHalea ze seriálu Glee, konkrétně ve scénce, kde mu bude Ryan pomáhat s přípravou na muzikálovou roli.

Přepis titulků

Nyní si zahrajeme Náhradní hlas, hru pro Wayna, Colina a Ryana. Zapojíme ale také našeho hvězdného hosta z Glee, přivítejte Kevina McHalea! V této hře budou Ryan s Waynem a Kevinem hrát scénku, ve které ale Kevin nebude mluvit, protože ho bude dabovat… To je úleva, co? Nenaučil ses text. Colin tě bude dabovat a ty musíš vhodně hýbat pusou, abys držel krok s nesmysly, které vypustí z pusy. Kevine, ty si to užij.

Ryan bude hrát sbormistra, který Kevinovi pomáhá zkoušet na hlavní roli v pěvecké soutěži. Přirozeně. Vtom přijde Kevinův rival Wayne, aby dokázal, že je lepší. Zajímavé. Začněte. Terrenci, jak víš, jsi v téhle hře hlavní zpěvák, tak doufám, že to zvládneš. Dobře. Stačilo říct ano. Fajn. Začni tady nahoře a kousek mi zazpívej. Jistě, pane.

Dám do toho všechno, neboť mám k písni silný citový vztah. - To je úžasné. - Zazpívám vám ji. Jak si přejete, pane. - Děkuji. - Teď ji zazpívám. - Dobře. Dost, dost, dost! Zníš jako starý Kanaďan, to je hrůza! - Příšerné! - Jak se opovažujete? Omlouvám se, ale cvičil jsi vůbec? Cvičil jsem letos každou noc. Pil jsem speciální nápoje, abych měl zvlhčené hrdlo. Však víte.

Jsi to ty, Rextale. Ahoj, Rextale. Nezakázal jsem ti vstup na kampus? Zakázal, ale jsem zpátky. Máme nového hlavního zpěváka. Mají nového hlavního zpěváka. Mě. Jsem to já. Jsem nový hlavní zpěvák. Já. Vím přesně, kdo jsi. Znám tvá vystoupení se sborem kanadských starochů. Viděl jsem, čeho jsi schopen, a neudělalo to na mě dojem.

Bože můj. Cítím tu pěvecký souboj! Myslím, že tě ohromím, jak dlouho udržím jeden tón. - Udržím ho 15 minut. - Stopnu ti to! - Ne! Ne! - O 15 minut později. - Bože můj, dokázal to! - On to vážně… - Dokázal jsi to! - Předpokládám, že oba zpívat nemůžete. Jsem natolik velkorysý, že řeknu, že je tam místo pro oba. A přestože zpívám jen s jedním varletem…

Myslím, že dohromady dokážeme dělat krásnou hudbu. A já jsem natolik velkorysý, že to akceptuji a přijímám tě. A já mám varlata tři. Kevin McHale, vážení! Moje dcerka bude naštvaná. - V první půlce pořadu ses jí líbil. - Má ráda Kevina, ale dnes tu není. To snad ne! Taťka je cool a ty jsi nepřišla!

To bylo roztomilé a matoucí zároveň. Takhle já vychovávám. „Tuli tuli, máš zaracha!“ Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Byl dobrej, rychle reagoval, chytal to skvěle, jako jeden z mála...

20

Odpovědět

Vždycky, když tam přichází nějaký ten host, tak si říkám, co asi tak můžou vidět z celého představení ti, co sedí v té uličce.

110