Náhradní hlas: Rande vlkodlakůWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:5 255
Colin dnes svůj hlas propůjčí herečce Mircee Monroe, která si společně s Ryanem a Waynem zahraje v milostné scénce plné vlkodlaků.

Přepis titulků

Zahrajeme si hru Náhradní hlas, ta je pro Wayna, Ryana a Colina, tak pojďte prosím dolů. Ty si teď Gary odpočiň. Zahraje si i náš hvězdný host, takže přivítejte hvězdu Doktorky z Dixie Mirceu Monroe! Tak fajn. Hra probíhá tak, že Ryan a Wayne budou hrát scénku s Mirceou, která ale nebude mluvit. Hlas jí propůjčí Colin, takže poslouchej, kdy Colin mluví, a snaž se co nejlépe hýbat pusou, ať to s tím blbounem ladí.

Tématem scénky je, že Ryan je chlípný teenager, který se v autě muchluje se studentkou Mirceou. Promiň, Mirceo. Vynoří se úplněk a Mircea se začne měnit ve vlkodlaka. Pak se objeví další vlkodlak Wayne, který je na lovu partnerky. To zní jako nový seriál na CW. Můžete začít. - Kde ses naučila takhle líbat, zlato? - Pořád trénuju. Nikdy nevím, kdy najdu toho pravého, a než to nastane, budeš mi stačit.

To nezní jako ty. Poslyš, chtěla bych ti něco říct, ale nenašla jsem odvahu. - O co jde? - Doufám, že to nezmění tvůj pohled na… - Jsem baptistka. - Baptistka? Vypadni z mýho auta! - Vypadni z mýho auta! - A taky jsem… Měsíc, mění mě… Co to s tebou je?

Co se děje? Přestaň, přestaň! Ty nejsi ta holčička, co si pamatuju. Měníš se v něco zlého. Promiňte, můžu vám nějak pomoct? - To jsi ty! - Jsem to já. - Jsi to ty? - Hledal jsem… Budu tvoje… Najednou si připadám jako křen. Podívejte, očividně k sobě patříte. - Nedívej se na mě tak.

- Proč? Hele, mrak! Zakryl měsíc. A už je zas jasno. Ne, je tam! - A co tohle? - To je… - Zbraň! Je v ní jeden stříbrný náboj. Jen jeden. - Tak momentíček, momentíček. - Kousni mě. - Cože? - Radši žít ve tvém světě než bez tebe v tom mém. Kousnu tě tedy.

Bude to jen malé kousnutí. - To bude stačit. - Jen sis uždibla! - Už se přeměňuješ! Prodlužuje se ti frňák! - To bylo skvělý. - Mircea Monroe, vážení! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář