Náhradní hlas: Škola ro(c)kuWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:4 739

Colin dnes svůj hlas propůjčí herci Tonymu Cavalerovi ze seriálové verze Školy ro(c)ku, který se společně s Ryanem a Waynem utká v rockovém souboji.

Přepis titulků

Hru Náhradní hlas budou hrát Wayne, Ryan a Colin, tak pojďte dolů! Zahraje si i náš hvězdný host, takže přivítejte herce ze seriálu Škola ro(c)ku, Tonyho Cavalera! - Tak fajn. - Jak je, chlapi? Hra probíhá tak, že Ryan, Wayne a Tony budou hrát scénku, Tony však nebude mít svůj hlas, ale Colinův. Když bude mluvit, hýbej pusou a vnes smysl do těch nesmyslů, co bude dělat.

Tématem je vystřižený záběr ze Školy ro(c)ku, kde učitel kytary Tony ukazuje nadšenému studentovi Ryanovi, jak to rozjet, když vejde učitel klavíru Wayne a chce ukázat, že nejlíp to rozjede on. Až budete připraveni, začněte. Mám Stratocaster, ale nevím, co s ním. Lloyde, sleduj, co dělám. Tak fajn. Popadnu svoji kytaru. Pak se musíš tou kytarou stát a takhle na ni zahrát!

Jo! Myslím, že to chápu. Myslím, že to chápu. Zkusím to. Nepocházelo to z tebe. Musíš se stát tou kytarou. - Stát se kytarou? - Musíš být strunami, zadrnkej na sebe. Drnky, drnky, drnk! Drnky, drnky, drnk! Drnk! Myslím, že jsem naladěný, díky.

Co je to tu za hluk, že ho slyším až vedle? Co tu pohledáváte, pane… Slonovino? Jako já hrát nebudete, když jsem teď natáhl struny. Dokážete ale hrát takhle? Nazdar, kotě! Nikdy se nenaučíte to rozjet, jako to rozjíždím já… - To nedáš! - Rozjeď to, rozjeď to! Nikdy to nerozjedete jak já, sledujte, jak jedu…

Nikdy to nerozjedete jako já! Nerozjedete to jako já, protože mluvím anglicky a vy plácáte nesmysly. Lloyde, Lloyde. Šlo by ti to líp, kdybys měl nějaký nástroj. Tony Cavalero, vážení! Děkujeme! A velké poděkování patří Lauře Hall a Lindě Taylor, že z té kupy šílenství udělaly něco srozumitelného. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář