Náhradní hlas: Souboj roztleskávačekWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:5 740
Obětí Colinova dabingu dnes bude Heather Morris, herečka ze seriálu Glee. Ta pod dozorem trenéra Ryana podstoupí souboj roztleskávaček s Waynem, kterému se přihodí nepříjemné zranění.

Přepis titulků

A nyní si zahrajeme hru s názvem Náhradní hlas. Je pro Wayna, Ryana a Colina, tak pojďte. A zahraje si i speciální host z řad celebrit. Potleskem přivítejte jednu z hvězd seriálu Glee, Heather Morris! V této hře budou Ryan, Wayne a Heather hrát scénku. Heather v ní ale nesmí mluvit, svůj hlas jí poskytne Colin. Poslouchej ho a hýbej rty. Téma scénky je, že božský trenér Ryan…

- Bělošský trenér? - Božský trenér. - Aha, božský. - Jsi božský. - Myslel jsem, že jsi řekla bělošský. - To taky! Jako by byl rok 1978… To mi řekni, brácho. Není to bělošskej trenér? - Přitažlivý trenér Ryan… - Přitažlivý. má na konkurzu novou roztleskávačku Heather, když se objeví její jedovatá konkurentka, Wayne, a je odhodlaná si to rozdat.

Až budete připraveni, začněte. Víš, Denise, o tuhle pozici se pere spousta dívek. Já vím, ale trénovala jsem jako nikdy. Jsem na vrcholu své formy. Podívejte, co se chystám udělat! Věřil byste tomu? Ani jsem na to nemyslela, mé tělo je propojené s myslí! Víš, Denise, musíme za pochodu vyhláskovat název školy. - Vyzkoušejte mě, trenére. - Dobře. Název je Xavierova střední. - Ano!

- Písmeno X! - Písmeno X! Celým tělem nebo jen rukama? - Vidím tam to X. Písmeno A! - Písmeno A! To místo je tvoje! Tohle si obleč. Ale trenére, tohle si obléct asi nechci. Podporuje to stereotypy o roztleskávačkách. - Přesně tak. - Dobře. - Tady máme zástěnu… Tak nic. - Zdravím, trenére! Ahoj. - Ahoj, Sheilo, jak se vede?

- Skvěle, trenére. A vám? Nemůžu uvěřit, že pořád děláš tohle, Sheilo. Shaneilo… Teda Sheilo… - Sheilo… - To je dost kulturně necitlivé, trenére. - Jméno Shaneila se mi líbí. - Dobře. - Sheilo… - Sheilo… - Odteď jsem pro vás Denisa. Denisa je nová roztleskávačka, Sheilo. - Obávám se, že budeš muset odevzdat své šortky. - Jakože cože? Jo, nacpi si to do fajfky a vyhul to, kulovej blesku.

Nicméně obě jste velmi dobré. Budete se muset utkat v souboji. - Pro souboje jsem se narodila. Jsi připravená? - Narodila jsem se taky! - Nechť započne souboj! - Jdu na to! - Pojď! Sleduj! Jednou nohou! Tak jo, jedem! - Ale ne! - Panebože! Natáhla si vagínu! Jsi v pořádku?

Děkuju. Natáhla jsem si vagínu. Teď asi přemýšlí, co tu dělá. Ráda bych ocenila… Ryana Stilese za soucitné poukázání na to, že si možná… - Natáhla vagínu? - Natáhla vagínu. - Je to vážné zranění. Návrat chvíli trvá. - Ano, vážné zranění. Z pozice majitelky, která ji denně používá…

Z pozice občasného nájemce si myslím… - Chcete ji mít ve formě! - To ano! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Něco takového by Partička nevypotila ani za deset sezón.

201

Odpovědět

Particka je lepsia nez tato napodobenina.

012

Odpovědět

Díky za dobrý překlad :) Z pozici občasného nájmce! :)

210