Náhradní ruce: Dámská jízda s Adelaide KaneWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:6 814

V dnešní hře Náhradní ruce, kde Colin supluje Ryanovy ruce, si dvě nejlepší kamarádky (herečka Adelaide Kane a Ryan) užívají dámskou jízdu.

Přepis titulků

V této hře budou Ryan s Adelaide hrát scénku, ve které ale Ryan nesmí použít vlastní ruce, ty mu propůjčí Colin. Téma scénky je, že Ryan s Adelaide jsou dvě kámošky, které se chystají na dámskou jízdu. Božínku, božínku. Až budete připravení, začněte. Jsem tak ráda, že mám nejlepší kámošku. Nikdy jsem žádnou neměla. Každá holka nějakou potřebuje, to nevíš? - Ty!

Ty jsi moje nejlepší kámoška. - Navždycky! Slibuješ? - Slibuju! Nejlepší kámošky! - Teď uděláme něco s tímhle. - S mými vlasy? Co je s nimi? - Ne, ne, ne! - Nelíbí se ti moje vlasy. - Ne, já jen... - Tady... Vezmi si žehličku na vlasy. - Žehličku? - Tady tuhle žehličku na vlasy? - Ano. - Mám ji trochu zmáčknout? Au, to pálí! Popálila jsem si krk! Co je to s tebou, chceš mě zabít? - Vezmi si okurku.

- Mám si vzít okurku? - Mám si ji dát na krk? - Jo! - Budu mít jemnější pokožku? - Možná. Slyšela jsem, že je dobrá na opuchlé oči. Ne, na oči! Bože, je to příjemné... - Tak fajn. - Ahoj, Susan, máš tmavé vlasy! - To jsem doteď neviděla. - Dej si tequilu, bude ti fajn. Tequilu? Na pití jsme ještě mladé. - Na pití nejsme nikdy mladé!

- To je milé. Asi bych měla radši sundat... Sundat víčko. Jsem pitomá. Dám si, jen když si dáš i ty. - Dobře, nalij mi panáka. - Jsme v tom spolu, kámoško. Tumáš. A kde mám skleničku já? Ne, budu pít z lahve. - Sůl, sůl, sůl! - Umím tequilovat! - Umím tequilovat! - Promiň. Olízni si ruku. Ne, tohle není sůl. Je v solničce. Sůl dáváme do solničky, krávo. Mluvím sama se sebou.

Je to solnička... Sol... Ne! Jo! Tady máme citron. Uděláme to jen s citronem. Kašleme na sůl. Rychle! Musíme to zajíst mrkví. No tak, Susan, zajez to mrkví! Bože, už to tolik nepálí. Tak aspoň něco, no. Co to má znamenat? Jestli se mnou nechceš kamarádit, tak nemusíš. Mám tě ráda a stejně tak i tvé odhodlání jíst zdravě. Hluboce tvoji dietu obdivuju.

Mohla bys mi podat pizzu? - Dáme si kousek, tumáš. - Děkuju. - Nedám ti nic, čeho se nejdřív nedotknu. - Zlato, ta tequila... Já si pizzu ráda motám jako burrito. Ale je to pizza. Je to purrito! Tak jo, uvidíme, kolik si toho dokážeme naráz strčit do pusy. Kde je ten chlast? - Dám si ještě trochu tohohle. - Už jsi to trénovala. - Dobrý. - Tak fajn. Později to ještě zopakuj.

Jdeme na to! Fuj! - Myslím, že jsi vyhrála! - Taky si to myslím! - Jaké to je? Studené, Susan? - Studené. - Skoro jako by to pár hodin leželo ve studiu. - Celý hodiny, že? Co tím myslíš, ve studiu? Kde jinde by pizzy ležely? Nemám pizzu ve vlasech, že ne? Víš ty co?

Líbí se mi tvoje obarvené vlasy. Jak to myslíš, obarvené? Něco ti povím. Závěsy ladí se záclonami. - Dokaž to! - Chceš to dokázat? - Dokaž to! - Jen nejlepší kámošce. Zdravíčko, prezidente Bushi. Bože můj. Velký potlesk pro Adelaide Kane, vážení! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Adelaide Kane, konečně někdo, kdo jen nepřitakává a rozvíjí příběh. Výborně!

190

Odpovědět

Chtěl jsem napsat to samé, většina hostů jen kouká, ale tahle se zapojila a hrála to s nimi. Fak výborná práce.

40

Odpovědět

zatím nejlepší Whose Line Is It Anyway? Co tu kdy bylo :D

610

Odpovědět

Víc Adelaide Kane!

191

Odpovědět

Vůbec nevím kdo to je, ale přijde mi strašně sympatická a líbí se mi, jak se snaží a taky občas mluví (jiní hosté se mi zdá, že jen odpovídají).

310

Odpovědět

Súhlasím, prišlo mi to akoby Ryanovu BFF ani nehrala ale rovno ňou bola, také dosť vžité už hneď od začiatku ako začala rozprávať :)

80