Náhradní ruce: Holkař RyanWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:4 828
Zkušeného holkaře Ryana (jehož ruce ovládá Colin) navštíví šprt Kunal Nayyar, který potřebuje tipy na balení holek.

Přepis titulků

Teď si zahrajeme Náhradní ruce. Hrají Ryan, Colin a speciální host, takže přivítejte hvězdu Teorie velkého třesku, Kunala Nayyara! Ano! V této hře budou Ryan a Kunal hrát scénku, kde ale Ryan nesmí použít ruce. Ty mu poskytne Colin. Tématem scénky je, že šprt v prváku, Kunal, je na návštěvě u zkušeného holkaře Ryana, který mu má dát tipy, jak uspět u žen.

Hru ukončím bzučákem. Jste-li připravení, začněte. Co kdybychom teď předstírali, že jsi žena? - Nedáme si trochu bublinek? - Ano, prosím. - Ukázal bys mi prosím, jak otevřít lahev? - Ukážu. - Pusou! - Ne, to by nešlo. - No tak! A ani na tebe nebudu mířit. - Vezmu pár skleniček.

- Díky, to je… - A je to. - Trocha šampaňského pro tebe, zrzečko, a trocha šampaňského pro mě. - Děkuji. Přípitek! Na jednu z nejkrásnějších žen, co jsem kdy v životě potkal. Vína už stačilo! Jsi celá mokrá! Myslím, že by ses asi měla převléct. Ano! - Otoč se, nasadím ti ji. - Děkuji. Snadno se obléká, ale dolů už tak snadno nejde.

- Šikulka. - Děkuji! - Mrknu se na tebe. Přes jedno prso to stačí. Jedno prso stačí. - Podívej se na sebe, ty má malá kyklopko. - Díky. Ústřice! Ústřice jsou afrodiziakum. - Ano, jsou. Dáš si? - Nakrmil bys mě ústřicí? Nech si ji vklouznout do pusy. Vezmeme další, prostě ji tam hodím. - Nechutné!

- Doufám, že tohle večer dělat nebudeš. - Bonboniéra! Tu ženy milují. - Má oblíbená. Copak tu máme? - Kokos ne! - Jsou to opravdové bonbony! Hoď mi sem nějaké! Hodím ti je. Už letí, už letí… - Hoď to celé. - Hodím celou krabici. - Kdo potřebuje bonbony… - Mám jich plnou pusu. - Chtěl bys je něčím spláchnout?

- Ne, už to mám. - Ústní vodou? - Trochu ústní vody si dám. - Jen si srkni. Co trocha šlehačky? Chceš šlehačku? Potlesk pro Kunala Nayyara, vážení! Kunal Nayyar, vážení! Já nevím. Několik bodů získává Ryan za to, že absolutně nerozumí ženám. A Coline, ty získáváš body za to, že musíš být nalepený na Ryana. - Pokaždé to máš za 500 bodů.

- To už za to skoro stojí. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář