Náhradní ruce: Jack Osbourne jako servírkaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:3 783
Ryanovy ruce bude dnes opět suplovat Colin, a to ve scénce, kde si roli servírky střihne Jack Osbourne, syn Ozzyho Osbourna.

Přepis titulků

A nyní si zahrajeme Náhradní ruce. Hra je pro Ryana a Colina, tak pojďte dolů, pánové. A zapojíme i hvězdného hosta, takže prosím přivítejte fantastického rokenrolového prince Jacka Osbourna! Ryan a Jack teď budou hrát scénku, ve které ale Ryan nesmí použít své ruce. Ty mu poskytne Colin. A tématem vaší scénky je, že Ryan je vznětlivý kuchař minutek v newyorském bistru, který zaučuje nového zaměstnance Jacka.

Začněte, pánové. - Susan, jak se máte? - Zdravíčko. - Jste tu nová, že? - Ano, jsem. - Jste žhavá jak plotýnka. - Ale, děkuji vám! - Co děláte? Roznášíte jídla, že? - Ano, jsem servírka. - Měla byste být hosteska. - A taky jsem. Co kdybyste si vzala klobásku zadarmo? - Jen když mě nakrmíte.

- Jen když vás nakrmím? Tak já vás nakrmím tak jako v tom filmu se psy a špagetami, však víte. - Jste vskutku elegantní. - Mohla by být studenější? - Chápu, ale držme se práce. - Co kdybych připravil snídani v čapce? Použiji tu svoji. Uděláme to takhle, Susan. Začneme dvěma volskými oky. Bože… To je ono. Šup tam s nimi. Tohle není kouzelnický trik, vážně je tam házím. Dále párečky, možná jen jeden.

Trocha slaniny. Dáme tam slaninu. To je párek, ty idiote! Slaninu! To je ono. Nakonec trocha kávy. Jen trocha kávy. Počkat, než tam dáme kávu, tamhle vidím ovesnou kaši. Pěkně ji chytneme a šup tam s ní. To je pálivá omáčka? Tu mám rád. Dáme ji do čapky. Ne do mé pusy, do pusy ne! To ne, to ne.

Tak teď už kávu nepotřebujeme. To je dobrota. Jde cítit ta pálivá omáčka, že? - Ano, jde. - Rád bych ochutnal první, ale… - Jak vás vidím… - Ale ne, jen si dejte. Kdybych si dal první, cítil bych se provinile. To nemohu, je to proti profesnímu kodexu. Jede vláček motoráček, jede vláček motoráček, míří do tunelu…

Páni, ta pálivá omáčka docela kope! Šlehačku, rychle! Potřebujeme tu pálivou omáčku uhasit něčím z mléka. Ne, to je jen vzduch! Teď jsem sjetej jak skokanskej můstek! Zatřepej s tím! Obrovský potlesk pro Jacka Osbourna, vážení! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je nechutné

11

Odpovědět

A ve které části té scénky byl Ryan vznětlivý?

20

Odpovědět

Na konci - vždyť mu doslova hořela pusa.

20