Náhradní ruce: Loučení zamilovaného páruWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:3 382
Ryanovi dnes přijde do scénky, kde se musí dospívající dívka (Ryan) kvůli vysoké škole rozloučit se svým přítelem, asistovat herec Malcolm Goodwin. Ruce bude Ryanovi opět suplovat Colin a o spořádanou konzumaci pokrmů se tak nemusíme bát.

Přepis titulků

Náhradní ruce si zahrají Ryan a Colin, tak pojďte dolů. Kromě nich přivítejte i hvězdného hosta, kterým je herec, režisér a hvězda seriálu iZombie, Malcolm Goodwin! Vítej! Tak jo. Takže, v této hře budou Ryan a Malcolm hrát scénku, ve které ale Ryan nesmí použít své ruce, takže mu je nahradí Colin. A až se náležitě připravíte, pánové, budete hrát scénku, kde si natěšená dospívající dívka Ryan balí kufry před odchodem na vysokou a musí se rozloučit s přítelem, Malcolmem.

Až budete připraveni, můžete začít. Vypadáš úžasně, Ryane. - Jeremy? - Jo? - Zítra je velký den. - Já vím. - Budu ti chybět? - Hrozně moc. Ani není moc času se připravit. Měla bych se asi už obléct. - To se mi líbí. - Vážně? - To mi bude chybět. To je má leopardí podprsenka.

Takhle dělá leopard. - Já vím... - Dejme si rum. Pár rumových košíčků. - Dobře. - Použijeme moji podprsenku. - Dobře. Košíček pro tebe, naplním ti ho. - A jeden košíček i pro mě. - Ano. Hodně štěstí. - Vezmu to. - Jo, podrž mi to, Jeremy. A teď společně naše košíčky vypijeme.

Bože, to byl špatný nápad! - Páni! - To chutnalo jak plyšák. - Kapitán Elasťák. To se teda nepovedlo. Dáme si nějaké chipsy, Jeremy. Chipsy v sáčku, chipsy v sáčku! Díky Jeremy. Jsem ze zítřka trochu nervózní. Vždycky se tak špatně otvírají. A je to. - Dáš si? - Ano! - Ne, do ruky ne! Nasypu ti je do pusy jako vždycky. Sexy! Všechny jsi je snědl, smůla.

- Výborné. - Upekla jsem dort na rozloučenou. Je to můj dort pro štěstí, musela jsem ho upéct sama. - Rozdělíme si ho napůl. - Dobře. Mohla jsem ho asi nakrájet, ale je to jen malý dortík. - Uvnitř tě čeká překvapení. - Na zdraví. - Na zdraví. Nádhera. Dobrota. Proč to chutná jako zakysaná smetana?

Musíme to zapít! Rum mám rád. Buď s tím rumem opatrná. Bože můj, Jeremy. To byla hrůza. Nikam nejedu, Jeremy. Nemůžu tě opustit. Ty a ten tvůj sladký obličej, chyběl by mi. - Ty tvé krásné tváře... - Jo. Ten tvůj šílený nos.

Polib mě, Jeremy. Počkej, dám si ještě dort. Polib mě, Jeremy. Je to zakysaná smetana, že jo? Velký potlesk pro Malcolma Goodwina, vážení! - Asi všichni víme, kdo shrábne všechny body. - Děkuju. Vy oba dostanete body a Malcolm taky. Za to, že nevzal nohy na ramena. Copak ten pořad nikdy neviděli? - Kdo jestli ho neviděl?

- Hosté, kteří sem chodí. - Asi si myslí... - Že jim se to nestane? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Popravdě, mám docela ráda IZombie, ale nečekala bych, že Clive bude takový němý dřevo...

12