Náhradní ruce: Rob Gronkowski a jeho dietaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:3 017

Ryan s náhradníma rukama, které mu opět půjčí Colin, si tentokrát v roli trenéra musí poradit se stravováním hvězdy NFL Roba Gronkowskiho.

Přepis titulků

Přivítejte prosím legendu New England Patriots, Roba Gronkowskiho! V této hře budou Ryan a Rob hrát scénku, ale Ryan nesmí použít své ruce, takže mu je poskytne Colin. V téhle scénce, kterou budete hrát, je Ryan tvrdým trenérem fitness… Už teď je to vtipné. Který Robovi pomáhá vést zdravější životní styl. Můžete začít. - Brý ránko, Jerry. - Dobrý. Jsem rád, že tě vybrali, budeš přínosem.

- Jo, snažím se dostat do formy. - 30 milionů za 3 roky, jak je to možné? - To je peněz, máš tam i bonusy? - Je v tom dost bonusů. Můžou mě kdykoliv odříznout a nic mi nedluží. Jasně. Někdo tu ale musí mít formu a ten někdo jsi ty, kamaráde! Musím se letos dostat do týmu. Jaký máš teď jídelníček? Co máš rád za jídlo? - Kuře. - Ne, na to teď zapomeň. I když tu nějaké kuřecí prso máme. Kuřecí prso, které nesmíš.

Už si ho nedáš, je fuč. Kuřecí prsa nejím. Jím jen jiná prsa, omlouvám se. Chápu tě, chápu tě. Se 30 miliony na tři roky si můžeš jíst, jaká prsa chceš. Ukažte mi, co tu máte. Jsi trochu dehydratovaný, takže doplníme elektrolyty, tekuté. Otevři tu pitomou věc! Nejde mi to otevřít. K čemu vůbec elektrolyty jsou? Proč je potřebuju? K čemu jsou elektrolyty?

Lyty znáš, ne? Máš jich plné tělo. Někdy ti v těle dojde elektřina a musíš ty lyty zelektrizovat. Potřebuješ elektrolyty. - Už chápu. - Víš ty co? Za třicet milionů dolarů… co kdybys z těch třiceti milionů dolarů vzal deset babek a koupil si knihu! - Neumím číst. - Copak tu máme? - Proč myslíte, že hraju fotbal? - To máš recht. Copak tu máme?

Mléko. Je to obyčejné mléko? Je? Je obyčejné? Haló! - To je mléko z těch prsou, která jím? - Ne… Co se stane v šatně, zůstane v šatně. My si ale, jestli otevřu ten mixér… Víš co? Smícháme ho s elektrolyty. Není nad čokoládové mléko smíchané s elektrolyty. Někdy totiž… Jejda, a je to. Když smícháme čokoládové… To asi stačí! Zatřepeme s tím, pořádně s tím zatřepeme.

- Dáš si? - Jasně. - Bude ti chutnat. - Zkus to. - Jste můj trenér. Ucítíš trochu čokolády, ale potom přijdou jen samé elektrolyty, kamaráde. - Co kdybych si dal celou sklenici? - Co kdybys to vypil celé? Jo, klop to tam! Klop to tam! To dáš! Jen tak dál! To je ono! Docela to jde, že? Jo, jo!

Popadni ty činky! Popadni je a zvedej! - Jsem připraven, trenére. - Myslíš? Tady máš mrkev. Budu tě při tom zvedání krmit jako mezka. Dám ti kousnout, když zvedneš činku. Tumáš. Zvedej a dostaneš znovu. Znovu. Tumáš mrkev. Dobrý, pokračuj. - Chci Twinkie! - Ty chceš Twinkie? Ty se ještě vyrábějí?

A zvedni ji na noze až za krk. Třicet milionů dolarů! Tumáš Twinkie. Málem jsi to zvládl! Dámy a pánové, zatleskejte Robu Gronkowskimu! Skvěle! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wau, mile prekvapil.. konecne host, co si z toho taky udelal p*del. :D

70

Odpovědět