Nejhorší na světě: Děkovná řečWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:6 480
Účinkující musí v této hře vymyslet co nejvíce nejhorších odpovědí na danou situaci. V tomto případě jde o proslov na předávání cen.

Přepis titulků

Teď nás čeká hra "Nejhorší na světě". Hrát ji budou všichni čtyři účinkující. Máme dva páry. Ryan a Colin tam, Jeff a Wayne tady. Jde o rychlou hru, kde musí pánové vymyslet co nejvíce příkladů na téma: Nejhorší věci, které můžete říct na udílení cen. Do toho, pánové. Tuto cenu věnuji svým rodičům, které později zavraždím. Páni.

Rád bych poděkoval Akademii za jejich... úžasnou vstřícnost k rozmanitosti. Dokázali jsme to! "Mám sen!" Pane Gorbačove, strhněte tu zeď! Aha, díky. Páni. Nechci poděkovat vůbec nikomu z vás, vy sráči. Rád bych poděkoval tolika lidem. - Cože?

- Dělám vám tlumočníka. Všichni mě tu slyší. Páni, je mi ctí. Nejúchylnější skautský vedoucí dva roky po sobě! Díky, díky! Páni. Ta soška je vyšší než Tom Cruise. Zdravím, pane Cruisi! Tvrdili mi, že Grammy nikdy nezískám, protože všechno zpívám přes Autotune. Chtěl bych vám poděkovat za ocenění za předčasnou ejakulaci... Sheryl tu dnes nemohla být, takže tuto cenu převezmu... Je tady?

No a? Čumte, co mám, vy svině! Jo! Všichni získáváte jeden velký zlatý bod ve tvaru nahého muže. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč témata o rasismu vytahují jen černoši? Proč si hned myslí, že když žádný černoch nebyl nominován na Oscara, že to je hned rasismus a ne třeba to, že jednoduše ten rok žádný herec černé pleti nebyl dostatečně dobrý, jako herci jiné barvy pleti? :)

87

Odpovědět

Ano, není nad statistické a "to je přece selský rozum" rasisty :)

52