Největší hity o NorskuWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
96 %
192. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 678
Počet zobrazení:24 670

Už jsme tu měli Největší hity pumpařů, hrané v pořadu Improv-A-Ganza, dnes se podíváme na stejnou hru, ovšem v rámci Whose Line. Colin a Ryan se nám pokusí prodat Největší hity o Norsku, zatímco Wayne Brady a Jeff Davis se předvedou ve své pěvecké poloze, když nám ony hity zazpívají.

Přepis titulků

Zahrajeme si hru Největší hity, která je pro všechny. A taky pro Lauru Hall, Lindu Talor a Cece Worrall. Největší hity. Teď od vás budu potřebovat zemi s bohatou historií. Norsko! Norsko je dobrý nápad. Tihle dva budou moderovat teleshopping, a pokusí se vám prodat "Největší hity o Norsku". Jsme v háji.

Jestli jste v háji vy, co teprve Wayne a Jeff? Vy vymyslíte názvy písní, které by mohly být Největšími hity o Norsku, vyberete i žánr a Wayne a Jeff je budou muset zazpívat. My už jsme to všichni hráli, Drew. Dobrá. Můžete začít! Norsko! Země za devatero horami.

Země, o které bylo napsáno mnoho písní. A jejich náměty plynou jako voda norskými... oblastmi, kde teče voda. Několik umělců dalo dohromady více než 15 000 písní o Norsku. Vsadím se, že vás nenapadnou ani tři. A my jich máme 15 000! Přesně, Coline. A jedna z mých nejoblíbenějších písní o Norsku je určitě ta ve stylu honky-tonk.

- Miluju honky-tonk. - Nic neřekne o Norsku víc než trocha honky-tonk. Zní to, jako když náklaďák srazí osla. A samozřejmě jedna z mých nejoblíbenějších honky-tonk písní všech dob musí být "Horká sauna, studená voda". U nás v Norsku, u nás v Norsku, skáčeme do vody po svém, tak si skočím třeba právě teď. Horká sauna, ledový vítr, v Norsku zkrátka mrznu, chci zpátky do tý horký vody.

Horká voda, studená sauna... Ta píseň byla napsána za tři minuty. Napsali ji a šli po honky-tonk cestě ke štěstí. Ty si měj rád svůj rock'n'roll, ale já preferuji operu. - Já vím, jsi klasik. - To je pravda. Není nic lepšího než holka v kovové podprsence. Občas chodím na operu a jedna z mých nejoblíbenějších melodií všech dob musí být "Kdy už sakra bude tma?"

Jak se procházím krajinou, Norsko neskryje věc jedinou, tam či sem se dívat smím, tmavé lidi však nikde nevidím. - Kdy už tu bude tmavo?

- Proč nezapadne Slunce? Dneska se chystáme do autokina. Proč už nezapadne? Slunce nezapadá, Měsíc nevychází. - Možná když se přistěhuji, bude tu tmavo. - Proč už nezapadne Slunce? Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (77)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Titulky už jsou správně posunuté, aby seděly na toto video. :-)

10

Odpovědět

Video konečně funguje. Je to jedno z mých nejoblíbenějších. Bohužel titulky jsou trochu posunuté. Děkuji za opravu.

130

Odpovědět

Na youtube

Whose Line: Greatest Hits Songs of Norway

00

Odpovědět

Na youtube je to video soukromé, tak proto to nefunguje.

200

Odpovědět

Jsem jediná komu to nefunguje ?

240

Odpovědět

nemohli by jste to prosím opravit ? :(

331

Odpovědět

Ked uz toto video nefunguje nedala by sa namiesto neho doprekladat tato EXTENDED verzia ? - https://www.youtube.com/watch?v=tBY2S8GwBMw Dakujem

200

Odpovědět

Video nefunguje.

180

Odpovědět

nuda

1832

Odpovědět


Odpovědět

00:35 Chyba v časování :-)

193

Odpovědět

nevíte někdo jak si vyměním ikonku? v nastavení profilu to nikde nevidím :-(

1814

Odpovědět

NIč nie je dohovorené, sedmoslivkár. Herci tu ukazujú svoje improvizačné majstrovstvo a že im to ide...Obzvlášť mi imponuje Wayne.Mám rád jeho herecký prejav.U nás máme Partičku, sú to skelý herci ako cz tak aj sk, ale na toto nemajú.

205

Odpovědět

Nemělo by to bejt aspoň vtipný když už to maj domluvený????

18127

Odpovědět

Ta opera je tak boží, že mám chuť si to stáhnout do mp3 a poslouchat to celé dny :D Proč nevydají CD? Klidně bych si ho koupila :D

213

Odpovědět

jsi v životě operu neslyšela a určitě jsi ani na žádné nebyla

1874

Odpovědět

Odpovědět

výborné ;) více takových ;) Wayne Brade v David Chapelle Show ;) http://www.youtube.com/watch?v=zkwTzy7T_Lw .. http://www.volnypad.cz/soutez/?like=28

192

Další