Rekvizity: Dojná krávaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:67
Počet zobrazení:4 749
Účinkující dnes musí ve dvojicích improvizovat s rekvizitami, které se na první pohled zdají být zcela odlišné. Jejich použití ale nakonec tak odlišné nebude.

Přepis titulků

Následuje hra Rekvizity, kterou si zahrají všichni 4 účinkující. Tak pojďte dolů, pánové. Takže, Ryane... a Gary, tyhle jsou pro vás. Wayne a Coline, vy si vezměte tyhle. Obě dvojice mají různé rekvizity, které musí co možná nejzajímavěji použít. Takže můžeme hned začít.

Ryane a Gary, pusťte se do toho. Zazpívej mi něco, prosím. Vlhovec červenokřídlý! Tak povídám Shanquel: "Tohle jemu ani nikomu jinýmu netrp! - Měj k sobě úctu!" - Pálí to! Pálí to! To nic, zlato... Proboha! Co tím myslíš, že mám srostlé obočí? Jak prosté, milý Watsone. No jo, Bessie, už zase nastal čas.

No jo, Bessie, už zase nastal čas. Tati! Tati! Tati! - Ano? - Zasekl se mi jazyk ve struhadle! To máš recht! To máš teda recht! - Tys nikdy hokej nehrál, že ne? - Ne. Ten šedej chlap nám už dá pokoj, teď když jsme mu vzali penis a varlata. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Takovouhle veverku nechceš potkat sám v zapadlý uličce.. :D

50