Rekvizity: StárnutíWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:8 777

Ve hře rekvizity musejí účinkující ve dvojicích vymyslet co nejvíce kreativních použití daných rekvizit.

Přepis titulků

Následují Rekvizity, které si ve dvojicích zahrají všichni účinkující. Ryane a Jeffe, tyhle jsou pro vás, Wayne a Coline, tyhle jsou vaše. Oba týmy mají svoje vlastní rekvizity a musí je co nejkreativněji použít. Až budete připraveni, Ryan a Jeff můžou začít. Tlačte! Tlačte! Je to vskutku tak, pane Johnsone. Se sestrou bychom rády na ples dorazily.

Vyber si mě! Jo, nebylo to levný, ale konečně jsem si ho nechal pobronzovat. - Dobrý den, princi Charlesi. - To je od vás milé, vskutku. Protože je mi 57, proto. Protože je mi 44, proto. Pozorně sledujte a uvidíte spermii na cestě k vaječníkům. A tady je další! Jsou jich tu tisíce! A takhle to chodí.

To je ale příšernej způsob školní výuky. Jo, dost jsem zhubl. Proboha, to auto srazilo Miley Cyrus. - Vstupuji na vesmírnou stanici. - Rozumím. Vítej na Mléčné dráze. Dámy a pánové, potleskem přivítejte nejstarší striptérku na světě, Estelle! - Dělali jste varlata?

- Jasně. - Jestli jsme dělali varlata... - Co jsi říkal? Colin se ptal: "Dělali jste varlata?" A já: "Jestli jsme dělali varlata?" Někdy jsme je snad nedělali? Tohle ovoce visí nízko. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pochopil někdo to s M. Cyrus a pak tou Mléčnou dráhou?

40

Odpovědět

To s Miley bude asi narážka na její šílené kostýmy. V tomto kontextu ty rekvizity vypadají jako špičatá podprsenka.
A ta Mléčná dráha bude asi narážka na to, že Waynovo prolézání dost připomíná penetraci.

41