Režisér: Sexuální robotiWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:5 012

Režisér Colin má na starosti natáčení filmu o vynálezci Ryanovi a jeho robotech. S jednou scénkou však není spokojený a je nutné ji několikrát přetáčet, pokaždé v jiném duchu.

Přepis titulků

Šílený vynálezce Ryan opravuje porouchaného bezpečnostního robota Jeffa, když vtom se ze skříně přiřítí Ryanova porouchaná robotická přítelkyně Wayne. Můžete začít. Co to děláte, můj pane? Víš, Jimmy, měl jsi povolené pérko. Tak jsem ho utáhl a jsi připraven. - Co to s tebou je? - Takhle chodím. - Takhle hlasitě?

- Mohu mít otázku, můj pane? Tak teď jsi se s tím zvukem opozdil. - Samozřejmě, ptej se. - Co je to láska? Co s tím má společného láska? Samozřejmě že je zamilovaný. Do mě. Už týden spolu šroubujeme. Opouštím tě. Že jsem to neřekla? Jo, řekla! Stvořil jsem vás, abyste mi sloužili, ne se zamilovali! Můj pane, v sektoru sedm došlo k poruše!

- V sextoru sedm? - Ano, v sextoru sedm. Ne! Ne! - Ne! - Střih, střih, střih! Střih! Střih! Je toho víc, než se zdá. To byla sračka s velkým S! Nechápu, že vám ještě funguje tlusté střevo. Tak fajn.

Tohle se děckám líbit nebude. Udělejte to, jako že jste na prázdninách! - Tak co, popadni to pivko, kámo! - Pane, můj rozkrok slouží i jako osobní výčep. Musíš se uvolnit, kámo. Tady máš pivko. Pivko nemám ve výpočtech. Jo, kámo! Pokračuj! To je ono, to je ono, jo! Panebože, jsem namrdanej! Tohle nemůžeš říkat, kámo.

Máme prázdniny. Zdivočelí roboti! Twerkuju, twerkuju! - Twerkuju, twerkuju… - Střih, střih, střih! Myslím, že namrdanej se v televizi neříká. Rozhodně ne víc než jednou. Pojďme do toho naplno. Zahrajte to, jako byste byli striptérky. - Můj pane? - Ano? - Ať prší prachy. Dámy a pánové, vítejte na ošetřovně!

Miluji ho. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář