Scénka shora: Bond a akrobatický zločinecWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:4 470
V nové hře Scénka shora se zrovna James Bond (Colin) chystá na milostné hrátky s půvabnou ruskou špionkou, když vtom do místnosti vtrhne zločinec akrobat (Wayne). Celá scénka se odehrává vleže, takže o akrobacii není nouze ani u ostatních.

Přepis titulků

Zahrajeme si hru Scénka shora. Hrát ji budou Wayne, Colin a Heather a odehrává se v prostoru za jevištěm. Běžte tam a připravte se, já mezitím hru vysvětlím. Budete hrát scénku, ale s tím rozdílem, že u toho budete ležet na naší magické matraci. Diváci obraz uvidí na obrazovce. Zároveň vám v průběhu scénky budu říkat, jaké máte hrát žánry. Podle scénáře James Bond, kterého hraje Colin, svede v hotelovém pokoji krásnou ruskou špionku, kterou hraje Heather, vtom ale do pokoje vtrhne akrobatický zločinec Wayne a zaútočí.

Dobře, vážení, začněte. Zdravím vás, pane Bonde. Přistihl jste mě v kompromitující pozici. To máte asi pravdu. Jen se ujistím, že jsou dveře zamknuté. Aby nás nikdo nerušil. Možná byste si ráda udělala pohodlí na posteli. Ale jistě.

- Připravte se! - Pojďte ke mně, pane Bonde. - Zadržte! - Kdo to je? - Kdo jste? - Přicházím z podkroví. Promiňte, ale jsem na důležité misi. Promiňte, ale mojí misí je nakopat vám zadek. - Buďte opatrný! - Dobře. - Slez z ní! - Promiňte, jdu se s ním poprat. - Běžte se s ním poprat! Teď jste ve filmu s démony.

Ustup! Zůstaň! Teď jste v Cirque du Soleil. - Já beru tuhle, ty tamtu. - Dobře. Připraven? Házíme! To bylo skvělé! Výborné! To byla vážně zábava.

- Každý získává pět tisíc bodů. - Ano! - Páni! Utratit je ale můžete jen za naše reklamní předměty. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výborné, snad jen, že tohle není nová hra. Myslím že ji hráli ještě když byl moderátor Drew.

100