Scénky z klobouku: Hodina biologieWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:10 654

V dnešních Scénkách z klobouku nahlédneme mimo jiné do hodiny biologie nebo do sousedských vztahů.

Přepis titulků

Další hrou, kterou si zahrajeme, jsou Scénky z klobouku, přátelé! Hra je pro všechny, pojďte dolů. Ryan s Colinem tam, Wayne s Gregem tady. Naši diváci předem sepsali nápady na scénky, které chtějí vidět, a já je mám teď u sebe. Přečtu je a uvidíme, s čím skvělým přijdete. Věřím vám, pánové. Jdeme na to. "Co se pravděpodobně nestane při hodině biologie?" Nejprve potřebujete tohle.

Nejprve potřebujete tohle a taky tyhle dvě. Potřebujete tohle a taky tuhle. Teď vám s paní Garrettovou ukážeme, jak se dělají děti. Potřebujete tuhle a taky tuhle. Tohohle nepotřebujete. Páni! Tohle ve skutečnosti potřebujete. Pardon, tohle je mikrobiologie. "Co nechcete slyšet od někoho, kdo se právě nastěhoval vedle vás?"

Když uslyšíte výstřel... žádnej jste neslyšeli. Děsivý! Pěknej den! - Zdravím. Půjčíte mi nářadí? - Jasně. - Zdravíčko, sousede. - Dobrej. - Stoupl byste si na ten pentagram? - Jistě. - Díky moc. - Nemáte zač. - Vždycky jsem chtěl umět cizí jazyk.

- Zdravím, můžu si půjčit nářadí? - Jo. "Nepravděpodobné úvody reportáží." Žhavá novinka. Tohle potřebujete. Dobrý večer. Nejnovější zpráva: Bohatí by se chtěli omluvit. Nejnovější zpráva: Tamto jsem neměla, tak jsem si koupila tohle. Dobrý večer. Mé jméno je Karel Voříšek a nejsem přitažlivý. Gratulujeme všem 27 afroamerickým vítězům Oscara. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hmm... i kdyby opravdu vyhrálo 27 černochů, tak pokud by tohle řek kdokoli, kdo nezdílí stejnou bravu pleti, okamžitě by to byl rasismus.

1214

Odpovědět

Ok

133

Odpovědět

bol ale keďže je to surealizmus tak sme všetci v pohode... a keď to surealizmus nebude tak to už bude jedno

20

Odpovědět

Tvl, všichni maj o USA tak ujetý představy. I Clintonová a Obama na denní bázi mluví o "černoších" (the black).

20

Odpovědět

+hnojometTak proč je najednou problém, když někdo nakreslí černošku černou?

65

Odpovědět

+BullOverJe to kvůli tomu vyzobrazení Sereny jako,,angry black woman'', což v Americe berou úplně jinak, protože to má dost solidní negativní historický základy. (já tento názor nesdílím, pro mě to byla klasická karikatura, ale nejsem Amík, takže co já vim)

50