Scénky z klobouku: Kde se nehodí být nahý?Whose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:9 522
Všichni účinkující se dnes na pódiu opět vystřídají při hře, kde musí vtipně improvizovat na témata zadaná publikem. O sprostoty opět nebude nouze.

Přepis titulků

Následuje hra Scénky z klobouku. Ta je pro všechny čtyři naše účinkující, tak pojďte dolů. Před pořadem nám publikum sepsalo scénky, které by chtělo zahrát. Já je mám tady v klobouku, přečtu je a uvidíme, kolik úžasných věcí naši pánové vymyslí, dobře? Super, tak jdeme na to. „Co můžete říct o svém oblečení, ale ne o svém partnerovi?“ Jsem v tom celkem natěsno.

Ale ne, vytahal jsem to. Tohle budeme muset přejet žehličkou. Žádný strach, to mám z půjčovny. Tak tohle z tebe nedostanu. Moje je z Číny. Tohle mi už roky visí ve skříni. „Jak nezačít konverzaci?“ Čím jdou cítit mé ruce?

Hovězím. Nasedni do dodávky. To mi stačilo. Vypadni z dodávky. Kde mám dodávku? „Kdy se nahota nehodí?“ Dvacet tři! Sedmdesát pět! Chytej míč!

To není on! „Seznamovací videa postav ze Sezame, otevři se.“ Abych řekl pravdu, mám jednu pohlavní nemoc. Dvě pohlavní nemoci! Tři! Tři pohlavní nemoci! Jedna z těchto věcí se od ostatních liší. Abierto, cerrado.

Abierto, cerrado. Sezame, otevři se vám přináší písmeno „o“. Velké „O“! Velký, malý. Velký, malý. Malý, velký a větší.

Zdravíčko, dámy. Deset bodů pro každého. Netuším proč. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč to skoro vždy skončí u šulinů?

22

Odpovědět

Protože mají společnou šatnu s černochem a nemůžou to dostat z hlavy ;-)

130

Odpovědět

+PampKdyby jenom z hlavy :-D

32