Scénky z klobouku: Nebezpečné horské dráhyWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:7 161

Účinkující musí v dnešní hře improvizovat na témata navržená publikem. Dočkáme se tak nevhodně nadržených kosmonautů nebo nebezpečných horských drah.

Přepis titulků

Přátelé, následuje hra s názvem… Scénky z klobouku! Hrát budou všichni účinkující, pojďte. Ryan a Colin tamhle, Wayne a Gary tady. Před pořadem nám diváci sepsali scénky, které by chtěli zahrát. Jejich návrhy tu mám v klobouku a přečtu je. Uvidíme, kolik úžasných věcí vymyslíte, pánové. Jste připraveni? Jdeme na to: „Předveďte nejhorší chvíle, kdy se vzrušit, za pomoci fráze ‚To jo‘.“ Který drát?

Který drát? Ten červený. - To jo. - To jo. Zůstaň tu. Nyní můžete políbit nevěstu. To jo. Coline. To metro je dnes ale plný, co?

- To jo! - To jo! - Jerry? - Jo, Franku? - Mohl bys oholit toho pekingského psíka? Já si vezmu labradora. - Jasně. - To jo. - To jo. To jo! - Co? To měl být pes? - Já mu vážně oholil hlavu. Začíná stav beztíže. Je tu tak krásně!

To jo! Ne! Ne! Nedokážu uhnout dost rychle! - Zahajuji spojovací manévr. - Ne, spojovací manévr ne! Ne… To jo! Už můžete vylézt ze simulátoru, chlapi. „Horské dráhy, na které byste nechtěli jít.“ Pojď sem.

Tak fajn. Tak jo, bavte se na Závazku. Tak počkat! Říkal jsi, že jdeme na Posrávač kalhot! - Chceš se projet na Děsivým černochovi? - Jo. - Vážně se chceš projet na Děsivým černochovi? - Jo. - Vážně to chceš? Vážně? - Jo. Zlato, touhle se projet nechceš.

Na Děsivým černochovi se projet nechceš. - Ona už se na něm totiž projela. - Jo. Páni, proč to tu nazvali Malý svět? Body pro všechny, samozřejmě. Proč taky ne? Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

trapne, hrane scenky

319

Odpovědět

Trapny kr*eten varga.

20

Odpovědět

To si tak člověk s potrhanou bránicí od smíchu a s totálně vyprázdněnými slznými kanálky od sledování WLIIA pustí Partičku v domnění, že to bude třeba alespoň z desetiny tak dobré, a na konci pořadu zjistí, že bránice je opět vcelku a slzné kanálky doplněné.

91

Odpovědět

Neskutečný, ode všech.... fakt nechápu, že někdo dokáže takhle "na koleni" vymyslet tolik vtipných věcí a ještě s větší a vtipnější gracií je předvést

141

Odpovědět

Tohle bylo mimořádně dobrý! :D

151