Seznamka: Keanu Reeves v roli HulkaWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:6 735

Brad se dnes opět blýskne v Seznamce, ve které musí uhádnout identitu svých nápadníků. Čeká ho Keanu Reeves jako Hulk, nadržený zubař a vystrašený pštros. Na předchozí Bradovu Seznamku se můžete podívat zde.

Přepis titulků

Jdi se seznámit, Brade. Mládenče číslo jedna, ráda bych šla na rande, ze kterého se mi podlomí kolena. Jak mi podlomíš kolena? - KEANU REEVES PROMĚŇUJÍCÍ SE V HULKA - Nejprve bych… Vzal bych tě na tajemnou projížďku na koberci. A kdybys byla fakt v pohodě, nabídl bych ti… buď modrý nápoj, nebo červený.

A kdybys pak vypila ten špatný, zvrhlo by se to. Zvrhlo! Mládenče číslo dvě. Kdybychom sami dva uvízli na kouzelném ostrově, jak bys mě ochránil? - No… - ZUBAŘ S NUTKÁNÍM LÍBAT SVÉ PACIENTY Jak bych tě ochránil?

No… Ujistil bych se, že je vše silné. Otevři ústa, prosím. Ujistil bych se, že dbáš na hygienu… Vyplivni. Mládenče číslo tři, popiš mi naše první rande, jako by to byla kouzelná pohádka. EXTRA PLACHÝ PŠTROS To bylo poučné. Mládenče číslo jedna, jak by ses ujistil, že věci postupují tak, jak mají?

Až se naštvu, budeš litovat, kámo. - Máš pocit, že bys mohl hádat? - Rozhodně. - Dobře, super, pokus se o to. - Jen aby se tu už nic nestalo. Jeff byl Keanu Reeves, který se proměnil v neuvěřitelného Hulka. Myslím, že Colin byl člověk, kterého silně vzrušuje zubní nit a dentální hygiena. Dobře!

Ano. Myslím, že Ryan byl buď silně paranoidní a vystrašený pštros… Takhle my válíme! Dobrá práce! Mám pocit, že ses zranil. - Jsi v pohodě? - Trochu jsem se tam při odchodu zamotal. - Ptačí pohyby jsi ztvárnil dost decentně. - Ty se nevyplatí moc přehánět. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Brad je neskutečný!

40