Seznamka: Nahý vidlákWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:9 567
Gary se dnes přišel seznámit a zároveň bude muset uhodnout identity spoluúčinkujících RyanaColina a Wayna.

Přepis titulků

Čeká nás Seznamka, kterou hrají všichni účinkující, tak pojďte dolů! Gary se účastní seznamovacího pořadu a Ryan, Colin a Wayne soutěží o to, aby si je Gary vybral a vytáhl je z jejich prázdných životů. Každý z nich dostal podivnou vlastnost či identitu a Gary je bude zpovídat, hledat kandidáta na rande a zároveň hádat, kdo jsou. Takže až budeš připraven, Gary, můžeš se seznámit. Mládenče číslo jedna, někdy říkám "tákós" místo slova tacos.

Jaké španělské slovíčko vyslovuješ špatně ty? - IRON MANŮV NEFUNKČNÍ OBLEK - Vydržte, někdo mi volá. Hned to bude. Rozumím. Dobře. Mládenče číslo dvě, v ulicích Los Angeles mi říkají Otesánku. Máš nějakou přezdívku a proč? FRANCOUZSKÉ PRASE ČMUCHAJÍCÍ LANÝŽE Přezdívku mám.

Děkuji. - Mládenče číslo tři? - Jo? Spletl ses v životě někdy? - NAHÝ VIDLÁK VŠECHNY PODEZÍRÁ Z KRÁDEŽE OBLEČENÍ. - Jo, jo. Asi jsem se spletl... Spletl jsem se, když jsem důvěřoval lidem. Věřil jsem jim natolik, že jsem... Tohle si vezmu zase zpátky, když dovolíte. Ještě jednou se omlouvám.

Mládenče číslo jedna... Zachráním vás! Musí existovat způsob, jak je odsud dostat na tu plošinu. Nějak... Už vím. Rychle! Sjeďte dolů, sjeďte dolů! Popadněte ho a sjeďte dolů! Sjeďte dolů! Sjeďte dolů! Jeďte, jeďte! Už ho dlouho neudržím, jeďte, jeďte! A číslo tři, mám rád pěkné květinové vzory.

Jak vyhláskujete slovo vzor? Jestli máš rád květinové vzory, bude se ti líbit můj nový kabát. Mám ho z obchodu Navždy45. - Gary? - Ano? - Chtěl bys hádat? Na tohle vsadím svoji hypotéku. Wayne byl podle mě Iron Man s porouchaným oblekem. - To je ono, naprosto přesně. - Páni, jo! Colin je buď muž, který si myslí, že je, anebo doopravdy je - prase, které na lidských tělech hledá lanýže.

- Páni! - Gratuluji. - Dobrá práce. Můj milenec je... Nevím, možná je divný jižanský nudista s velkým... údem. - To mi stačí. - Jo! Ne! Všechno oblečení jsem vám vytahal, omlouvám se. Body pro všechny. Vy dostáváte tak milion. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super

00

Odpovědět

hele tohle je nejaky sestrih? Protoze mi prijde dost podezrele az tak specificky uhadnout to prase s lanyzena, kdyz je ani nijak nezminil/naznacil.

212

Odpovědět

Vždyť tam chrochtá (poměrně jasné prase) a "něco" hledá. A tradičně se prasata cvičí na hledání lanýžů. Co je na tom podezřelého?

202

Odpovědět

+Xardasspodezřelé je třeba to, že to takhle přesně odstřílel po 2 kolech od boku. Stejně tak mohl zmínit prase které XYZ. Podle mne tam prostě není celá ta hra jako v partičce (kde z 45m udělají 15m).

19

Odpovědět

+Hi thereJenže ono neXYZ, ono naprosto zjevně hledalo lanýže a jelikož má Gary všeobecný rozhled, tak to okamžitě dal. Dokonce bych řekl, že málo scének v Seznamce bylo tak jasných a snadno uhodnutelně zahraných, jako tahle.

101

Odpovědět

+Hi thereNo jo, když hádá Geňa... To může být i hodina.

80