Seznamka: Robot na láskuWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 75
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:5 609
Gary se přihlásil do seznamky a nečeká ho jednoduchý výběr, protože proti němu stojí trojice individuí, ze kterých si má vybrat a zároveň odhalit jejich identitu.

Přepis titulků

Seznamku si zahrají všichni účinkující, takže pojďte dolů, pánové. Takhle ta hra probíhá. Gary se přihlásil do seznamky a Wayne, Colin a Ryan jsou soutěžící, kteří chtějí být Garym vybráni. Nejsou to ale typičtí soutěžící, se kterými byste chtěli jít na rande. Každý má přidělenou nějakou podivnou vlastnost, kterou se Gary pokusí odhalit, a mezitím si bude vybírat partnera. Takže jestli jste připraveni…

Číslo jedna, na ulici mě znají jako milovníka omáčky. Láskou k čemu jsi známý ty? - ROZHLASOVÝ BAVIČ VE VYSÍLÁNÍ - Čím jsem známy? Mojí láskou k… Explozím! Máme osm hodin a všichni teprve uvidíte, co miluji! Nemám pravdu? Tady Jimmy a Dítě z Frisca. Osm hodin, čas na sušenky s omáčkou! Cos to řekl? Cos to řekl? Dobré ráno, střede vesmíru. Páni.

Číslo dvě, mám rád plachty a jiné věci, kterými se dá přikrýt. Přikryl jsi někdy něco a jak k tomu došlo? ROBOT NA LÁSKU, KTERÝ SE DOBÍJÍ POLIBKEM Přikryl jsem již spoustu věcí. Jsem naprogramován pro potěšení. Mám rád… Problém. Přikryji tě, čímkoliv budeš chtít. Díky.

- Číslo tři. - Ano. - Slovo taco je známé ve všech jazycích. - Kolika jazyky mluvíš ty? - No… - COLINOVI HAŠTEŘÍCÍ RODIČE HO POUČUJÍ - Mluvím jazykem lásky. I já! Ano, zlato. A ráda bych řekla, že mám radost z toho, že tu sedím vedle tak milého mladého muže. Nech toho kluka na pokoji! Ztichni, ve skutečnosti není ani tvůj! Není v pořádku líbat jiné muže. Od toho máme ženy. Když žena miluje muže… Co to s tebou je?

Nech toho kluka na pokoji! Buď zticha! Nebýt tebe, měl by vlasy! Zdá se, že tu máme výherce soutěže v osm dvacet! - Chtěl bys hádat, kým jsou, Gary? - Ano, rád bych. Myslím, že Wayne je ranní rádiový… Jo! To ti uznám. Jsi blízko, beru. Mám pocit, že Colin byl nějaký druh… sexuálního robota, který při vybíjení rád líbá muže.

Jsi blízko, tohle ti uznám. Bylo to dost přesné. A Ryan byl podle mě matka a zároveň otec rodiny, která má roztroušenou osobnost. Jeden člověk. Myslím, že tu roztroušenou osobnost má Ryan a zakomponoval ji tam. - Máš to správně, ale je tam podle tebe nějaké dítě? - Jo, Colin! - Ano, hezky! Gary má 1000 bodů za výkon nad očekávání. Ryan má 1000 bodů za to, že si před polibkem tajně namazal rty. Říkal si: „Přijde určitě řada i na mě.“ Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V této hře je mi strašně nesympatická ta moderátorka. Hádající ani nic neřekne ještě a ona už říká, že je to blízko a uznává to.

02

Odpovědět

Týjo, to je tak, ale TAK DOBRÝ oproti tý debilní Partičce!

32

Odpovědět

Nesouhlasím. Některé gagy má Whose Line výborné, ale česká Partička má něco do sebe (nevím jak nová teda, mám ráda ty tradiční gagy na Youtube z prvních pár dílů, kde je Michal jako tříhlavý drak nebo Ondra jako Dory). Tady to jde uhádnout z 15 vteřin, vyloženě jednoduché, představení postavy je přímé, upřímně nijak zvlášť nápadité. Kdežto hádání u Partičky, kdy se dávají nápovědy malé, "podprahové", mezi řádky, postupně, je tam vzájemná spolupráce účinkujících, mi přijde jako mnohem větší bžunda.

15